میز اتو

بد ترکیب هایی مثل میز اتو را زیبا کنید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اتو کشیدن لباس‌ها یکی از کارهای مهمی است که هر خانم خانه‌دار در برنامه هفتگی خود دارد. البته برخی این کار را به خشکشویی سپرده و خود را از زحمت اتوکشی لباس‌ها خلاص می‌کنند. اما حقیقت این است که اگر از تجهیزات مناسب استفاده کنید ، اتوکشی لباس می‌تواند بسیار راحت‌تر شود. باورتان نمی‌شود ؟ کافی است امتحان کنید و از اتو ، میز اتو و صندلی مناسب برای اتو کشی استفاده کنید. در این صورت ممکن است حتی اتوکشی برای شما لذت بخش هم باشد. 

مقالات مرتبط

چگونه با نکات ریز خانه داری آشنا شویم

میز اتو یکی از وسایل ضروری خانه است که معمولا هنگام طراحی یک خانه فراموش می شود. میز اتو یکی از آن وسایل زشت ضروری مانند جاروبرقی ، فرچه توالت ، و سطل آشغال است. آن‌ها معمولا فراموش می شوند. به‌جای قرار دادن میز اتو پشت کمدها ، از سه نکته ساده این مطلب پیروی کنید. آن را پنهان کنید ، آن را آویزان کنید ، یا آن را طراحی کنید.

آن را پنهان کنید

نصب میز اتو در داخل یک دراور یا کابینت از آن راه‌حل‌های ایده‌آلی است که odgd ih به آن علاقه دارند. نه‌تنها با این کار هر گاه بخواهید میز اتو را از داخل کابینت درمی آورید ، بلکه این شیوه باعث می شود تا میز اتو کم‌ترین فضا را گرفته و در ضمن بسیار مستحکم و ثابت می شود.

البته دلیلی ندارد که میز اتو را فقط در کابینت یا دراور رخت‌شوی خانه قرار دهید. از آن‌جایی که این میزهای اتو در یک کابینت زیبا پنهان می شوند ، شما می توانید مکانی را برای آن انتخاب کنید که با خانه و سبک زندگی شما هماهنگی دارد و آن‌جا را برای نصب میز اتو انتخاب کنید. وقتی نیازی به آن ندارید به‌سادگی آن را تا کرده و در کابینت را ببندید و مطمئن باشید که هیچ‌کس متوجه وجود آن نخواهد شد.

میز اتو

میز اتو

استفاده از کابینت

در این رخت‌شوی خانه از یک کابینت پیش‌ساخته استفاده کرده است که با دیگر کابینت‌ها هماهنگی دارد. او یک میز اتو را در آن نصب کرده است. بهترین چیز در مورد این نوع کابینت‌ها این است که وقتی آن را می خرید می توانید سطح خارجی آن را از موادی طراحی کنید که با دیگر اجزای فضا هماهنگی دارد. به همین خاطر در عکس کابینتی که میز اتو در آن پنهان شده کاملا شبیه دیگر کابینت‌ها است.

استفاده از کابینت

استفاده از کابینت

میز اتو در دراور

میزهای اتوی مخفی شده در دراور یکی دیگر از راه‌های ذخیره فضا است که حتی نسبت به میزهای اتوی نصب‌شده در کابینت‌ها فضای کم‌تری می گیرد. طراح این فضا یک میز اتوی کشویی در دراور نصب کرده است.

میز اتو در دراور

میز اتو در دراور

طراح این فضا ترجیح داده است تا میز اتو را در رخت‌شوی خانه قرار دهد. طراحی ساده و پاکیزه آن این اتاق و کابینت‌های زیبایش را بی عیب و چشم‌گیر کرده است. اگر شما اجاره‌نشین هستید و یا فضای کافی در خانه در اختیار ندارید معمولا استفاده از این نوع میزهای اتو بهترین راه برای ذخیره فضا است. سعی کنید میز اتوی کوچکی بخرید که پنهان‌کردن آن راحت‌تر باشد ، اما مراقب باشید استفاده از آن نیز راحت باشد.

رخت شوی خانه

رخت شوی خانه

منبع :

چیدانه

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.