سرویس بهداشتی رنگی

روش های تزئین سرویس بهداشتی کوچک با رنگ هایی به غیر از سفید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

تزئین سرویس بهداشتی کوچک شاید در ابتدا کار چندان سخت و مهمی به نظر نیاید. اما همین که کار را شروع می کنید متوجه می شوید بدون در نظر گرفتن برخی نکات مهم ، به هیچ وجه سرویس بهداشتی منزلتان زیبا و کاربردی نخواهد شد.

مقالات مرتبط

۵ ایده ساده و کاربردی برای داشتن حمام و سرویس بهداشتی زیبا و آرامش بخش

در مطالب پیشین پیرامون ایده های مناسب برای حمام و تزئین سرویس بهداشتی کوچک پرداختیم. اما در این مطلب می خواهیم به معرفی رنگ های جدید و مناسب برای تزئین دستشویی های کوچک بپردازیم که رنگ سفید به عنوان تم اصلی را کنار گذاشته اند.

همه می دانیم که سفید انتخابی کلاسیک و بسیار پرطرفدار برای تزئین سرویس بهداشتی کوچک و همین طور حمام های نقلی است. اما برای خیلی ها سفید رنگی است که دیگر از مد افتاده و حسابی نگاه ها را بی احساس کرده. خوب اگر شما هم جزء این گروه هستید باید بگویم به جای خوبی وارد شده اید چرا که در این جا خبری از دکوراسیون هایی تماما سفید نیست. برای آشنایی بیش تر لطفا تا پایان مطلب همراه دکوراتور باشید.

زرد

اولین رنگ برای جایگزینی رنگ سفید ، رنگ زرد است. وقتی قدم به فضایی زرد رنگ می گذارید سخت می شود احساس شادی و خوشحالی نکرد. زرد را می شود با رنگ های زیادی ترکیب کرد یا این که آن را به صورت تک رنگ در حمام و دستشویی بکار برد. در حقیقت رنگ زرد به قدری روشن است که استفاده از آن ها در محیط های کوچک ، فضا را مرتب ، جادار و همین طور هدفمند نشان می دهد. البته ترکیب رنگ سفید و زرد به صورت راه راه می تواند تعادل عالی در فضای سرویس بهداشتی منزلتان ایجاد کند.

توالت زرد

توالت زرد

تزئین سرویس بهداشتی کوچک

تزئین سرویس بهداشتی کوچک

سیاه

شاید باورش برایتان سخت باشد اما رنگ سیاه هم در دکوراسیون های کوچک خیلی خوب جواب می دهد. جالب است بدانید که بسیاری از طراحان برای لوکس نشان دادن فضاهای کوچک از رنگ های خیلی تیره مانند سیاه و یا خاکستری و آبی تیره استفاده می کنند. رنگ سیاه فرصت بسیار مناسبی به شما می دهد تا سرویس بهداشتی خود را با وسایل سرامیکی ، چینی و سنگی سفید رنگ به نهایت زیبایی برسانید. زمینه سیاه خیلی زیبا می تواند وسایلی با رنگ متضادش را بنمایش گذاشته و از این طریق نگذارند کوچکی فضا دیده شود.

دکوراسون راه راه

دکوراسون راه راه

سرویس بهداشتی سیاه

سرویس بهداشتی سیاه

دکوراسیون سیاه

دکوراسیون سیاه

خاکستری

خاکستری از آن جمله رنگ هایی است که مانند یک آچار فرانسه برای همه جا مناسب است. دلیل این که در چند سال گذشته نیز استفاده از رنگ خاکستری بشدت افزایش یافته نیز همین است. شاید جالب باشد بدانید که بعداز سفید ، پر استفاده ترین رنگ برای تزئین سرویس بهداشتی کوچک و همین طور حمام های کوچک ، رنگ خاکستری است. زمینه خاکستری نیز مانند رنگ سیاه خیلی زیبا با وسایل و سرویس های سفید رنگ دستشویی و حمام ترکیب شده و زیبایی آن ها را بیش تر در معرض بیننده قرار می دهد.

حمام خاکستری

حمام خاکستری

سبز

سبز گزینه جذاب دیگر برای فضاهای کوچک است. سبز سایه های بسیار زیبایی دارد اما شاید مناسب ترینش برای حمام و دستشویی کوچک ، سبز نعنایی باشد. ترکیب رنگ سبز نعنایی با کفپوش های کاشی کاری یا سرامیک کاری شده سفید رنگ و هم چنین روشویی های کابینت دار چوبی دکوراسیونی بسیار لوکس و البته جدید و جالب بوجود می آورند. از آن جایی که رنگ سبز نعنایی اندکی قوی است باید با رنگ های خنثی مانند قهوه ای یا سفید تعدیل شود.

سرویس بهداشتی سبز نعنایی

سرویس بهداشتی سبز نعنایی

سرویس بهداشتی سبز

سرویس بهداشتی سبز

بنفش

بنفش مایل به آبی یا آبی پودری از آن رنگ هایی است که شاید از بین هر ۱۰۰۰ دستشویی فقط یکی از آن ها به این رنگ درآمده باشد. واقعا چنین رنگ در محیطی مانند سرویس بهداشتی یا حمام کوچک و حتی خیلی کوچک بسیار زیبا و خوب جواب می دهد. همان طور که در شکل های زیر مشاهده می کنید واقعا این سایه از رنگ آبی ، تزئین سرویس بهداشتی کوچک را فوق العاده آرامش بخش و تسکین دهنده نشان می دهد. هم چنین این رنگ خیلی زیبا با سفید و همین طور وسایل چوبی ست می شود.

بنفش مایل به آبی

بنفش مایل به آبی

سرویس بهداشتی آبی کم رنگ

سرویس بهداشتی آبی کم رنگ

نارنجی

فکر می کنم حتی یک درصد هم احتمال نمی دادید که نامی از رنگ نارنجی در این پست برده شود که خوب در این قسمت دقیقا می خواهم همین رنگ را معرفی کنم. نارنجی هم از آن رنگ هایی بسیار کمیابی است که خیلی خیلی کم در دستشویی و حمام بکار می رود. اما نارنجی سوخته رنگی بسیار قوی و تاثیر گذار برای محیط های کوچک است طوری که هیچ شخصی هنگام وارد شدن به چنین فضایی اصلا به کوچکی آن فکر نمی کند. منظورم از نارنجی سوخته همان ترکیب نارنجی و قهوه ای است اما برای متعادل شدن فضا حتما باید رنگی خنثی مانند سفید نیز در محیط وجود داشته باشد.

ترکیب نارنجی و سفید

ترکیب نارنجی و سفید

دیوار نارنجی سوخته

دیوار نارنجی سوخته

منبع :

otag.ir

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.