طراحی دفاتر کار

طراحی های جسورانه برای دفاتر کار(بخش اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اگر کار در منزل یک مزیت محسوب شود، پس دفتر شما باید یک فضای ایده آل و عالی باشد تا شما با قرار گرفتن در آن پر انرژی شوید و میزان بهره وری شما به مقدار زیادی افزایش یابد. طراحی دفاتر کار می تواند فضا و محیط کار شما را عالی و فوق العاده کند.

مقالات مرتبط

بهترین طراحی دفتر کار خانگی و نکاتی در مورد آن

اگر کار در منزل یک مزیت محسوب شود پس دفتر شما باید یک فضای ایده آل و عالی باشد تا شما با قرار گرفتن در آن پر انرژی شوید و میزان بهره وری شما به مقدار زیادی افزایش یابد. ما در دکوراتور عاشق طراحی های خاص و جذاب هستیم و امروز برای شما بهترین های این طراحی ها را آماده کرده ایم که می تواند نظر شما را به خود جلب کند.این طراحی ها می تواند فضا و محیط کار شما را عالی و فوق العاده کند.

وقار سیاه و سفید

اگر در انتخاب رنگ فضای خود شک دارید، ساده اما جسورانه انتخاب کنید. قطعا رنگ های خنثی می توانند وقار و زیبایی فضای شما را تضمین کنند. اگر شجاعت به خرج دهید و از رنگ های قوی تر مانند سیاه و سفید برای طراحی فضای خود استفاده کنید، جذاب تر و زیباتر خواهد بود.

وقار سیاه و سفید

وقار سیاه و سفید

کاربرد صندلی های خاص در دفاتر کار

زمانی که شما در دفتر خود قرار است از مهمانان نیز پذیرایی کنید، مهم است که صندلی های شما راحت و شیک باشد تا آنها بتوانند به راحتی بنشینند و راجع کار با شما صحبت کنند. اگر هم می خواهید مهمان خود را تحت تاثیر قرار دهید از این سبک صندلی های خاص استفاده کنید.

صندلی های خاص

صندلی های خاص

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک بروید

میز شیشه ای

زمانی که فضای شما کم و محدود است باید از آن نهایت استفاده را ببرید تا بزرگتر جلوه کند و به نظر ما یکی از بهترین راه ها استفاده از این سبک میز شیشه ای است. شفافیت میز باعث می شود تا مخاطب احساس کند که این فضا بزرگ و دلباز است.

میز شیشه ای

میز شیشه ای

ایجاد تضاد به وسیله مبلمان در دفاتر کار

در طراحی به سبک رنگ مشکی شما می توانید نور و تضاد را به وسیله مبلمان بوجود آورید. یک میز چوبی می تواند رنگی تازه به فضای شما ببخشد بدون اینکه از وقار و زیبایی آن کاسته شود.

ایجاد تضاد به وسیله مبلمان

ایجاد تضاد به وسیله مبلمان

خب به پایان بخش اول این مقاله رسیدیم. حتما در روزهای آینده به بررسی بخش دیگری از این مقاله خواهیم پرداخت.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.