آویزان کردن تابلوهای نقاشی بدون صدمه زدن به دیوار

آویزان کردن تابلو های نقاشی بدون صدمه زدن به دیوار

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

عبارت “تابلوی آویزان” به کاری گفته می شود که ما برای نصب تابلو های نقاشی انجام می دهیم ، بدین صورت که تابلو ها از یک ستون افقی که در فاصله ۳۰ تا ۵۰ سانتیمتری سقف قرار گرفته ، آویزان می شوند. شاید اسم این کار را شنیده باشید ولی هدف و منظور از این کار را نفهمیده باشید یا شاید در منزل قبلی خود این سبک را دیده باشید و پیش خود گفته اید که “عجب کار جالبی”. در واقع این کار یک هدف روشن و واضح دارد و دقیقا هم به آویزان کردن تابلو ها مربوط است. حالا تیم ما در دکوراتور دلیل اینکار را به شما توضیح می دهند : اصولا از این سبک در خانه هایی استفاده می شد که دیوار های گچی داشتند و می خواستند که صدمه ای به دیوار (یا دیوارپوش) وارد نشود و بنا به دلایلی نا معلوم هنوز که هنوزه این سبک طرفداران خود را داراست. شما هم می توانید از این سبک استفاده کنید و تابلو های خود را بدون دغدغه آسیب وارد شدن به دیوار آویزان کنید.

مدل تک ریلی

حالا شاید به منزلی نقل مکان کنید که از این سبک استفاده کرده باشند ولی اجرای این سبک هم کار دشواری نیست. اگر برای اولین بار است که این کار را انجام می دهید ، بهتر است که از یک مدل تک ریلی آن استفاده کنید. شما برای انجام اینکار به متر و دریل نیاز دارید. می تونید برای ساخت مدل تک ریلی به هر نجاری بروید ، فقط چیزی که لازم دارید این است که تمام اندازه ها را داشته باشید. همچنین باید از گیره های مطمئن استفاده کنید تا از امنیت و قرارگیری آن اطمینان حاصل کنید. بهتر است که این ریل را در فاصله ۳۰ سانتیمتری سقف نصب کنید. با قرارگیری در این فاصله ، جلوه بهتری نیز خواهد داشت.

تابلو

تابلو

مقاله مرتبط : نصب تابلو بدون میخ ، چاره چیه؟

حتی اگر شما مهارت زیادی در کاردستی ندارید یا از آن خوشتان نمی آید ما به شما اطمینان می دهیم که این کار آسان و جذاب باشد. کافیست  شما نحوه کار با دریل و نصب گیره را بلد باشید. در آخر این که این ساختار همیشه دارای یک قلاب هست که تابلو گیر می کنند و از ثابت ماندن آنها اطمینان حاصل می کنند.

برای خرید زیبا ترین مدل های تابلو نقاشی میتوانید به این لینک بروید.

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

یک نظر

  1. خیلی مطلب خوبی بود.من مستاجر هستم و همیشه این مشکل رو داشتم و صاحب خونه ها معمولا میگفتن به دیوار چیزی نزنید.ممنونم از تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.