آپارتمان کوچک

۱۵ دکور آشپزخانه فوق العاده برای آپارتمان های کوچک(بخش دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
استفاده از یک میز پذیرایی گرد می تواند بهترین گزینه برای طراحی فضای آپارتمان های کوچک باشد. از این میز می توان در گوشه و کناره های خالی خانه نیز استفاده کرد.

 مقالات مرتبط

دکور خانه های کوچک ، ۱۰ نکته طلایی!

 

دکور آپارتمان های کوچک

سلام به بخش دوم این مقاله خوش آمدید. در بخش قبلی به بررسی تعدادی ایده راجع به طراحی فضاهای کوچک پرداختیم. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی بخش دیگری از این ایده ها بپردازیم و امیدواریم این اطلاعات برای شما هم مفید باشد.

آشپزخانه و اتاق پذیرایی

ما در دکوراتور فکر می کنیم که ترکیب آشپزخانه و اتاق پذیرایی آسان ترین ترکیب خواهد بود. مهم ترین موضوع راجع به این طراحی این است که توازن را در طراحی رعایت کنید تا ترکیبی فوق العاده را شکل دهید.

آشپزخانه و اتاق پذیرایی

آشپزخانه و اتاق پذیرایی

طبیعت و طبیعت

ما در دکوراتور عاشق ایده هایی هستیم که طبیعت نیز در آنها جای داشته باشد و این طراحی نیز از همان طراحی ها است. گل و گیاه در سراسر فضا قرار داده شده اند و نشاط خاصی را به فضا بخشیده اند. این ترفند و طراحی یکی بهترین ها است.

طبیعت و طبیعت

طبیعت و طبیعت

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

برای دیدن بخش سوم مقاله به این لینک بروید

استفاده از گوشه و کناره ها

ما در دکوراتور می دانیم که بعضی اوقات شما ۱۰۰ درصد فضای نشیمن را در اختیار نخواهید داشت اما باز هم شما می توانید که با طراحی هوشمندانه از این فضا استفاده کنید. از این گوشه و کناره ها استفاده کنید و مانند عکس زیر شما می توانید از مبل راحتی ای در این فضاها استفاده کنید.

استفاده از گوشه و کناره ها

استفاده از گوشه و کناره ها

میز پذیرایی گرد

استفاده از یک میز پذیرایی گرد می تواند بهترین گزینه برای طراحی فضاهای کوچک باشد. از این میز می توان در گوشه و کناره های خالی خانه نیز استفاده کرد.

میز پذیرایی گرد

میز پذیرایی گرد

سبک های خاص در طراحی فضاهای کوچک

ما در دکوراتور معتقدیم که این طراحی یکی از زیباترین طراحی ها برای خانه هایی به این سبک می باشد. این طراحی هم با وقار و هم شیک است. جالب اینکه این طراحی ترکیبی از کار دستی، آثار هنری بر روی دیوار و کاغذ دیواری می باشد.

آپارتمان های کوچک

آپارتمان های کوچک

خب به پایان بخش دوم این مقاله رسیدیم. امیدواریم از این بخش لذت برده باشید. در روزهای آینده به بخش دیگری از این مقاله خواهیم پرداخت.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.