روشنایی اتاق خواب

۱۰ قدم برای طراحی بهترین دکور اتاق خواب(بخش دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اگر می خواهید در فضایی که استراحت می کنید احساس مالکیت کنید، باید سلایق شخصی خود را هم اضافه کنید. شما می توانید برای داشتن بهترین دکور اتاق خواب چیزی را اضافه کنید که بازتاب سلیقه شما نیز باشد مثلا یک سری کتاب موردعلاقه، یک گیاه یا تعداد زیادی عکس.

مقالات مرتبط

تزئین اتاق خواب برای یک خواب فوق العاده

طراحی بهترین دکور اتاق خواب

به بخش دوم این مقاله خوش آمدید. در بخش اول نکاتی در مورد انتخاب دکور مناسب و زیبا برای اتاق خواب به شما گفتیم و حالا امروز در دکوراتور میخواهیم به بخش دیگری از این مقاله بپردازیم. امیدواریم شما هم لذت ببرید.

۱- انتخاب بهترین مبلمان برای اتاق خواب

زمانی که طرح کلی اتاق خواب خود را انتخاب کردید، می توانید به انتخاب مبلمان نیز بپردازید اما نیازی نیست که این مبلمان با طراحی به طور کامل سِت باشد. اول با مبلمان بزرگ مانند تخت و میز شروع کنید و بعد به انتخاب مبلمان کوچک تر مانند میز عسلی و آینه ی دیواری بپردازید. انتخاب مبلمان مانند زمین بازی ای برای طراحان داخلی می باشد.

 انتخاب بهترین مبلمان برای اتاق خواب

انتخاب بهترین مبلمان برای اتاق خواب

۲- بخش مورد علاقه شما کدام بخش است؟

در هر طراحی باید یک جز از طراحی به عنوان سمبُل اتاق در نظر گرفته شود. در اتاق خواب نیز این موضوع صدق می کند. شما می توانید یک جز غیر عادی مانند یک تابلوی زیبا انتخاب کنید.

انتخاب بخش مورد علاقه

انتخاب بخش مورد علاقه

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

۳- روشنایی اتاق خواب

روشنایی یکی از مهم ترین چیزها در خانه می باشد! اگر شما پنجره های بزرگی در خانه داشته باشید، کار راحت تری خواهید داشت زمانی که نور زیادی در فضا نیز داشته باشید. اما اگر نوری که از بیرون دریافت می کنید کافی نباشد، باید سیستم روشنایی مناسبی مانند لوستر یا لامپ رو میزی نصب کنید.

 روشنایی اتاق خواب

روشنایی اتاق خواب

۴- سلایق شخصی

اگر می خواهید در فضایی که استراحت می کنید احساس مالکیت کنید، باید سلایق شخصی خود را هم اضافه کنید. شما می توانید چیزی را اضافه کنید که بازتاب سلیقه شما نیز باشد مثلا یک سری کتاب موردعلاقه، یک گیاه یا تعداد زیادی عکس.

استفاده از سلایق شخصی

استفاده از سلایق شخصی

۵- جزئیات نرم فراموش نشود

جزئیات نرم به وسایلی مانند فرش، ملحفه، رو تختی گفته می شود. همه این جزئیات برای یک طراحی فوق العاده مهم هستند. یکی از راه های مناسب، استفاده از فرش و پوست خز می باشد.

جزئیات نرم

جزئیات نرم

۶- لذت ببرید!

در این مرحله دیگر کار شما تمام شده است و زمان استراحت و استفاده از این اتاق خواب فرا رسیده است. لذت ببرید!

بهترین دکور اتاق خواب

بهترین دکور اتاق خواب

 

 مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.