استخر هلالی شکل

طراحی شیک و مدرن، خانه ی بالیت

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
خانه “بالیت” خانه ای است با طراحی شیک و مدرن. که با نگاهی مینیمالیستی توسط گروه معماری “فران سیلوستر ” طراحی و ساخته شده است این خانه ی زیبا در “بترا” والنسیا اسپانیا قرار گرفته است ( مساحت این خانه ٧٧٢ متر مربع و مساحت سایت ویلا ١٢٠٠ متر مربع می باشد ).

طراحی شیک و مدرن، خانه ی بالیت

خانه ی بالیت خانه ای است با طراحی شیک و مدرن. که با نگاهی مینیمالیستی توسط گروه معماری “فران سیلوستر ” طراحی و ساخته شده است این خانه ی زیبا در “بترا” والنسیا اسپانیا قرار گرفته است ( مساحت این خانه ٧٧٢ متر مربع و مساحت سایت ویلا ١٢٠٠ متر مربع می باشد )

چشم انداز زیبای این ویلا به دلیل مجاورت آن با یک زمین گلف فوق العاده می باشد و طراحی شیک و مدرن آن نیز به گونه ای است که بیشترین بهره وری را از این منظره رویایی داشته باشد. و همان طور که مشاهده می نمایید برای داشتن دید بدون واسطه از چشم انداز های اطراف و محوطه، ویلا کاملا مسطح طراحی شده است تا بتوان دید بدون واسطه ای نسبت به طبیعت اطراف برقرار کرد.

شاخصه ی منحصر به فرد خانه ی “بالیت”

شاخصه ی منحصر به فرد خانه ی “بالیت” حجم بیضی شکل ویلاست که در کنار سقف منحنی و شیب دار، ظاهری منحصر به فرد به ویلا داده است در طراحی فضاهای داخلی از خطوط صاف و قائمه استفاده شده است ولی با این وجود در طراحی داخلی نیز شاهد طرح های جالبی هستیم که شاخص ترین آن نورگیرهای سقفی است برخلاف ساختار معمول خانه ها که بیشتر از پنجره ها برای ورود نور و ارتباط با فضای خارج استفاده می شود در خانه بالیت تا حد امکان پنجره حذف شده است تا نمای خارجی ویلا کاملا یکپارچه و مینیمال به نظر برسد و به جای آن نورگیرهای سقفی را جایگزین پنجره ها کرده اند و در فضاهایی همچون اتاق خواب نیز نور به واسطه تراسی که در نظر گرفته شده است وارد فضای داخل می شود تا به طور مستقیم پنجره در نمای خارجی ویلا تاثیر گذار نباشد.

نمای یکپارچه و مینیمال

نمای یکپارچه و مینیمال

استخر هلالی شکل

استخر هلالی شکل

سالن کاملا سفید

سالن کاملا سفید

نمایی از بیرون ساختمان خانه ی بالیت

نمایی از بیرون ساختمان خانه ی بالیت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.