ساخت لوازم دکوری ارزان

ساخت لوازم دکوری ارزان و کاربردی خلاقانه با روش های کم هزینه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
تبدیل زباله‌ها و مواد دور ریختنی به وسایل مفید برای علاقه مندان به هنر و صنایع دستی جالب است. هم چنین این کار یک ایده خوب برای زیبا سازی محیط زندگی ، یک راه خوب برای آلوده کردن کم تر محیط زیست و استفاده دوباره از چیزهای دور ریختنی محسوب می‌شود. این روش ساخت بسیار ساده است و نیاز به تخصص و ابزار خاصی هم ندارد.

مقالات مرتبط

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی ، قوطی ها را دست کم نگیرید!

برای این که فضای منزل خود را با لوازم زیبا و خاص مزین کنید ، می توانید از هنر دست خود کمک بگیرید. اگر اهل ساخت لوازم به سلیقه و با ایده های خودتان باشید ، می توانید لوازم منزلتان را با فکرهای جالبی که در ذهنتان شکل می گیرد ، به وجود آورید. روش های ساخت بسیاری از این لوازم ساده هستند و به امکانات و تجهیزات خاصی هم نیاز ندارند. شما می توانید با کم ترین هزینه و به ازای آن ، استفاده از قدرت خلاقیت و ابتکار خود صاحب زیباترین لوازم دکوری و کاربردی منزل شوید.

با دکوراتور همراه باشید تا با روش ساخت تعدادی از این لوازم جالب آشنایی پیدا کنید.

ساخت لوازم دکوری

ساخت لوازم دکوری

ساخت میز با قرار دادن جعبه های چوبی کنار هم

یک راه ساده برای این که میز جذاب و متفاوت مخصوص به خودتان را بسازید ، استفاده از جعبه های چوبی است. این جعبه های چوبی می توانند همان جعبه های میوه ای باشند که به راحتی پیدا می شوند و اغلب نیز به هیچ کاری نمی خورند. چهار جعبه را به گونه ای در کنار هم قرار دهید که فضای خالی داخل آن ها به سمت بیرون قرار گیرد یا به عبارتی پشت به هم باشند. از یک صفحه چوبی برای قرار دادن زیر جعبه ها استفاده کنید که سطح آن برابر با سطح مجموع جعبه ها در هنگام قرار گیری در کنار هم باشد. سپس فضای خالی ایجاد شده بین جعبه ها را به کم سنگریزه پر کنید. می توانید برای صفحه چوبی زیر جعبه های چرخ نیز در نظر بگیرید تا میز به راحتی قابل جا به جایی باشد.

ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبی

زیباسازی گلدان با کمک قطعات شاخه درخت

برای این که یک گلدان ساده و معمولی را تغییر شکل داده و به آن ظاهر جدیدی بدهید ، می توانید از شاخه های باریک یک درخت استفاده کنید. حواستان باشد که به سراغ درخت هایی که شاخه هایشان تازه و در حال جوانه زدن هستند ، نروید. برای این کار می توانید از شاخه های خشک و کنده شده استفاده کنید. شاخه را به وسیله برش با ابزار مخصوص به قطعات کوچک تقسیم کنید و سپس این قطعات را به کمک چسب روی سطح گلدان ساده خود بچسبانید. تمام سطح گلدان را با این قطعات پر کنید. حالا صاحب یک گلدان خاص و جدید هستید.

گلدان جالب

گلدان جالب

تهیه جامدادی رومیزی با تغییر شکل قوطی کنسرو

اگر می خواهید یک جامدادی رومیزی زیبا و خاص داشته باشید ، کافی است یکی از قوطی های کنسرو خود را به جای انداختن در سطل زباله نگه دارید. این قوطی را می توانید با کمی هنر و سلیقه به یک جامدادی رومیزی زیبا تبدیل سازید. برای این کار به کمی پارچه کنفی ، تعدادی گل مصنوعی ، روبان و چند عدد سوزن ته گرد نیاز خواهید داشت. پارچه کنفی را به دور قوطی بپیچید ، روبان را پاپیون زده و روی سطح آن بچسبانید. حال به کمک سوزن ها گل ها را روی پاپیون ها قرار دهید. این جامدادی دست ساز را می توانید برای قرار دادن مداد ، خودکار ، قیچی و سایر لوازم خود مورد استفاده قرار دهید.

ساخت جامدادی

ساخت جامدادی

تزئین قاب آینه با استفاده از شانه تخم مرغ

فکر استفاده از شانه تخم مرغ برای ساخت لوازم دکوری از آن مواردی است که شاید به ذهن هیچ کسی خطور نکند ، اما جالب است بدانید که با کمک شانه تخم مرغ می توانید قاب آینه خود را به شکل زیبایی تزئین کنید. برای این کار باید فضاهای قرار گیری تخم مرغ را از هم جدا کرده و به دقت برش دهید تا به شکل گلبرگ درآیند. سپس این گلبرگ ها را روی هم قرار داده و به کمک آن ها گل های کوچک زیبا بسازید. این گل ها را می توانید با اسپری رنگ زده و سپس به ترتیب روی سطح قاب آینه خود بچسبانید.

تزئین آینه

تزئین آینه

منبع :

پویانو

مریم حسن پور علاقه مند به دنیای هنر ، معماری و دکوراسیون . با تمام وجود در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات بهتر تلاش می کنیم ^_^

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.