نکات داشتن حوض ماهی

حوض ماهی ، میراثی از خانه پدری!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
داشتن یک حوض ماهی می‌ تواند مکملی برای فضای بیرونی خانه شما باشد و خستگی روزانه را از تن شما به در کند. عنصری که در خانه های پدران مان حضور داشت و امروزه از مد افتاده است. هیاهو و زندگی روزمره ممکن است انسان را خسته و کسل کند. اگر این وضع ادامه یابد می‌تواند استرس‌ زا باشد. اکنون زمان آن رسیده که فضایی سرزنده به خانه خود اضافه کنید و از خستگی و کسلی رها شوید. ایجاد یک حوض ماهی می‌ تواند یکی از این راه‌ ها باشد.

 مقالات مرتبط

حوض آب و ماهی ، قلب معماری سنتی ایران

اگر برای چندین دقیقه به زیبایی و تنوع ماهی‌ ها نگاه کنید خستگی و استرس روزانه از شما دور می‌ شود. ساکنان خانه همچنین می‌ توانند از صدای زیبای آبی که از حرکت ماهی‌ ها و دیگر وسایل تزئینی ایجاد می‌ شود لذت ببرند.

نکاتی برای سالم نگه داشتن حوض ماهی

در کنار حوض ماهی گیاه بکارید

این کار علاوه بر زیبا کردن نمای حوض ، یک فیلتر زیست محیطی ایجاد کرده و آمونیاک ، نیترات و نیترات سوخت و ساز ماهی را به خود جذب می‌ کند. این کار همچنین مانعی در برابر نور مستقیم خورشید ایجاد می‌ کند.

حوض ماهی

حوض ماهی

قرار دادن فیلتر در حوض ماهی

فیلتر را به گونه‌ ای در حوض قرار دهید که در چشم نباشد. این فیلترها از دو بخش تشکیل شده‌اند ، بخش اول آب حوض اصلی را فیلتر کرده و بخش دوم فیلتری نهایی در برابر آب در ابتدا فیلتر شده ایجاد می‌ کند.

قرار دادن فیلتر در حوض ماهی

قرار دادن فیلتر در حوض

در حوض یک پمپ قرار دهید

پمپ عنصری است که با استفاده از عمل مکش کثیفی‌ ها را از حوض دور می‌ کند. فقط هنگامی که آبی در حوض نیست پمپ را روشن نکنید. به طور کلی ، پمپ‌ ها دو سال بیشتر عمر نمی‌ کنند. اگر پمپ شما خراب شد آن را تعویض کنید چرا که هزینه تعمیر آن با قیمت یک پمپ نو یکسان است.

پمپ در حوض ماهی

پمپ در حوض ماهی

حوض را باید به طور متناوب تمیز کرد

زمان تمیز کردن حوض به اندازه آن ، نوع و تعداد ماهی‌ ها بستگی دارد. قبل از تمیز کردن حوض ابتدا باید آب آن طی یک یا دو روز خشک شود. البته می‌ توان بدون خشک کردن آب حوض را تمیز کرد.

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.