ساخت نیمکت

ساخت نیمکت های ارزان و زیبا برای دکوراسیون منزل!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
وقتی در پارک مشغول قدم زدن هستیم با دیدن یک نیمکت خالی ناخودآگاه به سمتش می رویم ، انگار نیمکت ما را دعوت به نشستن می کند. نیمکت ها از جمله مبلمان هایی هستند که به وفور در گوشه و کنار به آن ها بر می خوریم. نیمکت ها خیلی ارزشمندند چون همواره محلی بوده اند برای آرام گرفتن پیرمردها و پیرزن های تنها ، عابران خسته و دوستان خوش صحبت. نیمکت ها همچنین می توانند دکوراسیون منزل شما را زیبایی افزون تری بخشند. دکوراتور در این مطلب از شما می خواهد که خودتان دست به کار شوید و اولین نیمکت خانه تان را بسیار ساده و راحت با دستان خود بسازید.

 مقالات مرتبط

ساخت میز جلومبلی با صندوق های میوه!

ساخت نیمکت برای دکوراسیون منزل

مرحله اول

یک قفسه ی کتاب بلند و باریک و محکم بخرید. چون قفسه های کتاب به صورت نرمال برای نشستن مورد استفاده قرار نمی گیرند ، این نمونه شاید بهتر است برای کودکان به کار رود. از قفسه ی بلند و باریک استفاده کنید (تک ستون ۵ طبقه) که کارآمد است چون واحد های مربع شکل آن مکانی را به وجود می آورند که شما می توانید کودک پیش دبستانی خود را بنشانید ، کفش و کلاه و دستکش او را بیرون بیاورید و کوله پشتی و وسایل دیگرش را در آنجا نگه دارید.

ساخت نیمکت برای دکوراسیون منزل

ساخت نیمکت برای دکوراسیون منزل

مرحله دوم

یک سمت آن را نورپردازی کنید. قفسه را به صورتی که در دستورالعمل محصول گفته شده بسازید و یک سمت آن را روشن کنید. این جبهه در نهایت کف یا نشیمنگاه نیمکت شما می شود. شما می توانید از نورپردازی های جالب ، به همین آسانی در نیمکت دست ساز خودتان استفاده کنید.

ساخت نیمکت برای منزل

ساخت نیمکت برای منزل

مرحله سوم

چرخ یا پایه اضافه کنید. به ابزار فروشی محل خود بروید و تعدادی پایه برای نیمکت تان بخرید. شما می توانید متناسب با دکوراسیون منزل یا نیازتان چرخ یا پایه ی فلزی یا چوبی تهیه کنید. پایه ها را به گوشه های نیمکت تان نصب کنید.

  • حداقل ۴ پایه لازم است ولی ۶ پایه توصیه می شود.
  • حواستان باشد که پیچ به تکه های دیگر که قفسه را به هم متصل نگه داشته اند وارد نشود. استراتژیک باشید!
ساخت نیمکت برای دکوراسیون

ساخت نیمکت برای دکوراسیون

مرحله چهارم

نیمکت را بچرخانید. قفسه را طوری بچرخانید که بر روی پایه هایش قرار گیرد. اکنون شما یک نیمکت دارید.

آموزش ساخت نیمکت

آموزش ساخت نیمکت

مرحله پنجم

پشتی اضافه کنید. یک پشتی دستی بسازید یا پشتی های مسطح و مربع مناسب برای روی نیمکت بخرید. نوارهای چسب را روی نیمکت و سپس سمت دیگرشان را به سطح زیرین بالش ها بچسبانید. بهتر است که سمت لطیف و نرم نوارچسب را به بالش ها بزنید ، چون باعث می شود راحت تر شسته شوند.

مرحله پنجم

مرحله پنجم

مرحله ششم

نیمکت خود را تکمیل کنید. شما می توانید با رنگ کردن نیمکت به رنگی متفاوت آن را تکمیل کنید. همچنین می توانید سبد یا وسایل نگهداری دیگر برای داخل قفسه ها تهیه کنید.

مرحله ششم

مرحله ششم

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.