دکوراسیون داخلی قنادی

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه قنادی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از فضاهایی که طراحی دکوراسیون داخلی آن می تواند خیلی جذاب باشد قنادی ها و شیرینی فروش ها هستند. این مغازه ها به واسطه رنگ های زیاد و گوناگون شیرینی ها دکوراسیون داخلی زیبا و خاص تری دارند. پس طراحی دکوراسیون داخلی و ویترین این مغازه ها بسیار مهم و با ارزش است. از این رو دکوراتور تصمیم گرفته است تا برای شما مطلبی را در رابطه با دکوراسیون داخلی و ویترین قنادی ها جمع آوری کند. با دکوراتور همراه باشید تا با هم ایده هایی را برای طراحی دکوراسیون داخلی این مغازه های زیبا بررسی کنیم.

 مقالات مرتبط

طراحی ویترین مغازه ، چطوری طراحی کنیم؟

نمای کلی دکوراسیون داخلی مغازه قنادی

شیرینی های رنگارنگ و متنوع به اندازه کافی انتخاب را برای انسان سخت می کنند و درست اینجا است که نقش مهم دکوراسیون داخلی نمود پیدا می کند. فکرش را بکنید که نمی توانید از بین آن همه شیرینی خوشمزه و رنگارنگ یکی را انتخاب کنید و دکوراسیون داخلی قنادی نیز به قدری شلوغ است که آرامش را از شما سلب می کند. بی شک و بدون درنگ از آن مغازه قنادی بیرون می آیید و دیگر به انجا بر نمی گردید اما اگر دکوراسیون داخلی با سادگی و خوانایی خود آرامش شما را تامین کند تا با خیال راحت خرید کنید ، بدون شک شما همیشه برای خرید شیرینی هایتان به آن قنادی مراجعه می کنید.

ویترین های شیرینی ، عنصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی قنادی ها

بعد از کلیت طراحی دکوراسیون داخلی مغازه های قنادی ، می رسیم به جزئیات طراحی و عنصرهای مهم و تاثیر گذار در آن. یکی از مهم ترین این عنصر ها بی شک ویترین هایی هستند که در آن شیرینی های رنگارنگ و خوشمزه به نمایش در می آیند. این ویترین ها باید به گونه ای طراحی شود تا شما به راحتی بتوانید شیرینی مورد نظر خود را انتخاب کنید. این نکته را زمانی متوجه خواهید شد که مجبور شوید برای پیدا کردن شیرینی مناسب از میان طبقات پایین تر کمی خم شوید ، مطمئنا زمان بیشتر از هر موقع دیگری به نقش طراحی درست ویترین ها در قنادی ها بیشتر پی می برید.

دکوراسیون داخلی مغازه قنادی

دکوراسیون داخلی مغازه قنادی

ویترین های یک طبقه ای که به صورت خطی طراحی می شوند بهترین گزینه برای قنادی های هستند. البته اگر در مغازه خود با فضای کم مواجه هستید و نمی توانید از ویترین های یک طبقه استفاده کنید ، بهتر است برای طبقه دوم ویترین ها تعبیری مناسب بیاندیشید. مثلا می توانید طبقات بالایی را کمی عقب تر از طبقه پایین جانمایی کنید.

جلوه بخشی به دکوراسیون مغاز های قنادی با رنگ های زیبا

طراحی درست و اصولی زمانی ارزشمند است که بتوانید رنگ مناسبی برای آن بیابید. یادتان باشد که رنگ ها معرف اصلی هستند ، برای دکوراسیون داخلی قنادی ها محدودیتی برای انتخاب رنگ ها وجود ندارد. قنادی ها جزو محدود فضاهایی هستند که از همه نوع رنگی می توان در آن استفاده کرد و نتیجه خوبی گرفت.

استفاده از ظرف های زیبا را در دکوراسیون داخلی قنادی ها فراموش نکنید

در طراحی دکوراسیون داخلی قنادی ها باید ریزترین نکات را هم در نظر بگیرید تا بتوانید به خواسته خود برسید. وقتی ویترین ها و رنگ های مناسبی را برای مغازه قنادی خود انتخاب کردید ، نوبت به آن می رسد که کمی ریزتر و جزئی تر بیاندیشید. حالا نوبت آن است که ظرف های مناسب و خیره کننده برای مغازه خود انتخاب کنید ، یادتان باشد که این ظرف ها جزیی از دکوراسیون داخلی مغازه شما هستند و برای انتخاب آن ها باید به اندازه انتخاب ویترین و مواد و مصالح وقت بگذارید.

ظرف های زیبا در دکوراسیون داخلی قنادی ها

ظرف های زیبا در دکوراسیون داخلی قنادی ها

وقتی از طراحی عناصر اصلی و کلیدی لازم برای قنادی فارغ شدید می توانید به سراغ بقیه لوازم و وسائل دکوری بروید ، مثلا یک سری قفسه و شلف برای شکلات ها و یا هر چیزی که بسته بندی دارد و شرایط نگه داری از آن ها سخت نباشد.

دکوراسیون داخلی قنادی ها

دکوراسیون داخلی قنادی ها

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.