ترفند تزئین میز با صفحه های سنگی

تزئین میز با صفحه های سنگی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یک راز در پشت این صفحه های سنگی طبیعی وجود دارد. در نگاه اول به نظر می‌ رسد این صفحه های سنگی کار دست هستند و یا از فروشگاه‌ های بسیار خاص خریداری شده‌ اند اما این‌گونه نیست.

 مقالات مرتبط

تزیین میز جلومبلی با ساده ترین ایده ها

صفحه های سنگی

راز این است که بسیاری از مصالح‌ فروشی‌ ها در بخش کفپوش خود موزائیک هایی به شکل سنگ می‌ فروشند. این صفحه‌ ها که از سنگ تشکیل شده‌ اند به یک صفحه مشبک چسبانده شده‌ اند و قیمت زیادی هم ندارند. این صفحه‌ها دارای تنوع زیادی هستند و شما می‌ توانید سنگ مورد نظر خود را از بین گزینه‌ های مختلف انتخاب کنید.

صفحه های سنگی

صفحه های سنگی

اگر چه این صفحه‌ ها در کف‌ ها و دیوارها استفاده می‌ شوند اما از آن‌ ها می‌ توان به عنوان زیر بشقابی یا زیر لیوانی استفاده کرد. همچنین این صفحه‌ ها را می‌ توان در مرکز میز پذیرایی به عنوان یک شی تزئینی قرار داد. چون این صفحه‌ ها به یک صفحه مشبک متصل هستند نیازی به چسباندن آن‌ ها به سطحی که روی آن قرار می‌ گیرند وجود ندارد.

نکته

اگر نگران خراشیده شدن سطحی زیرین این صفحه‌ ها هستید می‌ توانید زیر آن‌ ها یک پارچه یا چند پایه نواری نازک قرار دهید تا کمترین تماس بین صفحه‌ ها و سطوح ایجاد شود.

تزیین میز با صفحه های سنگی

تزیین میز با صفحه های سنگی

مزیت صفحه های سنگی

مزیت دیگر این صفحه های سنگی این است که سطح رویی آن‌ ها نیز مسطح و صاف است. از آنجایی که این صفحه‌ ها برای فضاهایی مانند حمام که فرد قرار است روی آن بایستد طراحی شده‌ اند به همین خاطر سطحی صاف و یکنواخت دارند. از این رو به راحتی می‌ توان ظرف‌ ها و لیوان‌ ها را بدون نگرانی از افتادنشان روی این سطوح قرار داد.

علاوه بر این‌ که از آن‌ ها می‌ توان به صورت تکی به عنوان زیر بشقابی یا زیر لیوانی استفاده کرد ، می‌ توان تعدادی از آن‌ ها را کنار هم قرار داد تا یک فضای مرکزی بر روی میز ایجاد شود.

تزئین میز با صفحه های سنگی

تزئین میز با صفحه های سنگی

آیا به ظاهر طبیعی این صفحه‌ ها علاقه دارید؟ علاوه بر صفحه های سنگی صفحه‌ های دیگری در بازار وجود دارند که سطح رویی آن‌ ها از کاشی و موزائیک است و از آن‌ ها نیز می‌ توان استفاده‌ هایی نظیر این صفحه‌ های سنگی کرد.

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.