رنگ دیوار اتاق کودک

کودک خلاق می‌ خواهید؟ دیوارهای اتاقش را رنگی کنید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برخی از والدین تمایل ندارند اتاق کودک‌ شان را رنگ خاصی بزنند. به دلیل شرایط زندگی‌ شان ترجیح می‌ دهند دیوارهای اتاق کودک را رنگ خاصی نزده و تنها به دکوراسیون داخلی آن اکتفا کنند اما ما به شما می گوییم که برای داشتن یک کودک خلاق باید دیوارهای اتاقش را رنگی کنید.

 مقالات مرتبط

نکات دکوراسیون اتاق کودک که باید به آن توجه کرد

کودک خلاق با دیوارهای رنگی اتاق

آنچه مهم است این است که کودکان در نخستن سال تولد بیشتر با رنگ محیط ارتباط برقرار کرده و محیط را از روی رنگ آن تشخیص می‌ دهند. بنابراین اگر دیوارها رنگ خاصی نداشته و سفید باشند ، کودک تنها تحریکات بصری مورد نیاز را دریافت نمی‌ کند.
نباید فراموش کرد رنگ سفید رنگ پاکی ، تمیزی و سرد است. این رنگ باعث می‌ شود هر چقدر اتاق کودک بهم‌ ریخته باشد ، شلوغی زیادی نشان نداده و اتاق تمیز و بزرگ به نظر برسد. اما به هر حال این رنگ خنثی برای تحریکات بصری کودک چندان مناسب نیست؛ بنابراین والدینی که تمایل به رنگ زدن دیوارها ندارند ، می‌ بایست رنگ کمد ، تخت و سایر وسایل داخل اتاق کودک را به گونه‌ ای انتخاب کنند که تحریکات بصری برای او به همراه داشته باشد. 
کودک خلاق با دیوارهای رنگی اتاق

کودک خلاق با دیوارهای رنگی اتاق

نوزاد در ماه‌ های نخست تنها در تخت خوابش گذاشته شده و او توانایی حرکت نداشته و در نتیجه نمی‌ تواند محیط پیرامونش را خوب مشاهده کند. بنابراین کودکی که در تختخواب قرار می‌ گیرد ، بهتر است اسباب‌ بازی‌ های رنگی بالای تختش نصب شده تا تحریک رنگ‌ ها را بیشتر حس کند و در نتیجه حرکات ابتدایی خود را برای کشف محیط آغاز کند. اتاق خواب فاقد تحریکات محیطی ، کودک را غیر خلاق می‌ سازد.
منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.