نگهداری از دوچرخه با روکش Velo Sock

نگهداری از دوچرخه با این روکش ها فضا نمی خواهد!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
زندگی مدرن نیازهای جدیدی را برای انسان‌ ها به وجود آورده است و شرکت‌ های مختلف برای رفع این نیازها دست به طراحی‌ های خلاقانه‌ ای زده‌ اند. برای مثال دیگر مانند قدیم خانه‌ ها فضاهای کافی در حیاط و انباری برای نگهداری از دوچرخه‌ ها ندارند. به همین دلیل شرکت Velo Sock که در کشور لتونی قرار دارد برای ایجاد فضای نگهداری از دوچرخه دوچرخه‌ سواران شهری ، یک روکش دوچرخه منحصر به‌ فرد و خلاقانه با نام Velo Sock طراحی و تولید کرده است که باعث می‌ شود اتاق شما به شکلی زیبا و منظم ، پاک و تمیز بماند.

نگهداری از دوچرخه با روکش Velo Sock

هدف از این طراحی جلوگیری از ورود شن ، گل و دیگر آت‌ و آشغال‌ هایی است که پس از یک دوچرخه‌ سواری ساده در شهر وارد خانه می‌ شود. با استفاده از این روکش‌ ها هیچ دیواری توسط چرخ‌ های دوچرخه کثیف نمی‌ شود بنابراین برای نگهداری از دوچرخه های کودکان بعد از بازی بسیار مناسب است. Velo Sock با دیگر روکش‌ های سنتی دوچرخه‌ هایی که تا کنون تولید شده است کاملا متفاوت است و با استفاده از طراحی و تکنولوژی منحصر به‌ فرد معنای جدیدی به روکش دوچرخه داده است. 

نگهداری از دوچرخه با روکش Velo Sock

نگهداری از دوچرخه با روکش Velo Sock

این روکش از موادی انعطاف‌ پذیر ساخته شده است و برای همه دوچرخه‌ ها مناسب است. این روکش‌ ها در طراحی‌ های مدرن متنوع و طرح‌ های رنگی مختلف تولید شده‌ اند. استفاده از Velo Sock ساده است و قرار دادن دوچرخه داخل آن کمتر از یک دقیقه طول می‌ کشد ، بنابراین حتی برای کسانی که روزانه به مدت کوتاهی از دوچرخه خود استفاده می‌ کنند ، استفاده از این روکش‌ ها سخت و آزار دهنده نیست.

منبع :

چیدانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.