طراحی دکوراسیون مدیترانه ای سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برای طراحی سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای ، انواع مختلفی وجود دارد که در ادامه چندی از این طراحی ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انواع طراحی سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای

طراحی کارولین

در طراحی کارولین برای سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای ، به وسیله کاشی های آبی رنگ کوچک دیوارهای سرویس بهداشتی پوشانده می شوند و کف سرویس بهداشتی توسط سرامیک های آبی رنگ یا فیروزه ای تزئین می شود. در این سرویس بهداشتی دوش و شیرهای آب سرد و گرم از درون دیوار بیرون می آیند و سقف سرویس بهداشتی سفید رنگ می باشد.

سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای

سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای

طراحی فرات آنتونی

نمونه دیگری از طراحی سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای ، طراحی فرات آنتونی می باشد. در این طراحی کاشی و سرامیک نوع توسان با رنگ خاکستری ، قفسه ها به صورت مبلمان و زیر سینک روشویی ، دیوارهای خاکستری و لوازم سفید رنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی فرات آنتونی

طراحی فرات آنتونی

معماری تالر مَتینگِلی

سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک معماری تالر مَتینگِلی دارای فضای نسبتاً کوچکی است که در عوض در این فضای کوچک عناصر زیادی جای گرفته اند. در این معماری کابینت های روشویی از جنس چوب در نظر گرفته می شوند و تا حد امکان عناصر از چوب ساخته می شوند. رنگ های مورد استفاده در این معماری بیشتر مایل به آبی و فیروزه ای می باشند.

معماری تالر مَتینگِلی

معماری تالر مَتینگِلی

طراحی فرات آنتونی ایتالیایی

طراحی فرات آنتونی برای سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای به دلیل اینکه فضای زیادی را در نظر می گیرد محبوبیت خاصی دارد. از این جهت طراحی دیگری با نام طراحی فرات آنتونی ایتالیایی نیز ارائه شده است. در این طراحی که برگرفته از طراحی فرانسوی می باشد ، عناصر سنگی و بزرگ در سرویس بهداشتی در نظر گرفته می شود.

طراحی فرات آنتونی ایتالیایی

طراحی فرات آنتونی ایتالیایی

طراحی استودیو معماری کوک

استودیو معماری کوک نیز یک طراحی برای سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای ارائه داده است که در این طراحی تمامی امکانات یک آب گرم مهیا شده است. در این سرویس بهداشتی پنجره های خلیجی رو به محوطه فضای بیرونی ساختمان با سقف های هلالی خودنمایی می کنند و رنگ سفید به کار برده شده نیز باعث زیبایی چند برابر این طرح شده است.

سرویس بهداشتی دکوراسیون مدیترانه ای

سرویس بهداشتی دکوراسیون مدیترانه ای

طراحی خلاقانه گروه LLC

گروه طراحی LLC ، یک مدل بسیار زیبا برای سرویس بهداشتی در دکوراسیون مدیترانه ای طراحی کرده اند. در این مدل از کاشی های بزرگ طرح تراورتن برای دیوارها و کف پوش حمام استفاده می شود و همچنین کابینت هایی با جنس مرغوب چشم نوازی می کنند. در این طرح نیز دوش حمام و شیرهای آب سرد و گرم از درون دیوار بیرون آمده اند و رنگ معمول ، بژ می باشد.

دکوراسیون مدیترانه ای سرویس بهداشتی

دکوراسیون مدیترانه ای سرویس بهداشتی

منبع :

www.houzz.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.