استفاده از دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی نیز همانند دیگر بخش های ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اکثر مردم به دنبال طراحی و ایجاد یک حیاط بسیار منحصر به فرد می باشند که زیبایی های زبان زد داشته باشد. به کار بردن برخی از تجهیزات زیبا سازی برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی ، منجر به خلق ایده های خلاقانه ای می شود. در این مقاله از دکوراتور چندین مورد از این ایده ها را مورد بررسی قرار می دهیم و نحوه استفاده از هر کدام را بیان می کنیم.

مقالات مرتبط

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی (قسمت اول)

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

استفاده از چمن مصنوعی

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی باید به کلیه نیازهای کاربران نگاه کند. یکی از نیازهای عمومی محوطه سازی ایجاد یک فضای سبز و با طراوت می باشد. کاشت چمن های طبیعی نیازمند صرف هزینه و رسیدگی های مکرر می باشد. میزان آبی که باید برای چمن های طبیعی در نظر گرفت بسیار زیاد می باشد و این خود به نحوی هدر رفتن آب می باشد. از طرفی دیگر در زمان آبیاری چمن های طبیعی نمی توان بر روی سطح آن راه رفت یا نشست. به طور کلی راه رفتن بر روی سطح چمن های مصنوعی منجر به وارد شدن صدمه بر روی آن ها می شود و باید از این کار اجتناب نمود.

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

چمن های مصنوعی مانند موکت بر روی سطح زمین چسبیده شده و هیچ نیازی به رسیدگی و آبیاری ندارند. همچنین می توان بر روی سطح این چمن ها میز و صندلی های چوبی قرار داد یا از ورزش کردن لذت برد. به نظر می رسد در نظر گرفتن چمن مصنوعی برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی یک امر بسیار خلاقانه و کارآمد باشد. این نوع چمن ها به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند و همچنین قابل شستشو می باشند.

قرار دادن مجسمه ها و اشکال هندسی

یکی دیگر از ایده های دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی قرار دادن مجسمه های زیبا و رنگین یا طراحی عناصر حیاط به شکل های هندسی منحصر به فرد می باشد. به عنوان مثال شما می توانید یک استخر شنا را به شکل یک ماهی یا قالب یک ابزار صنعتی بسازید. در نظر بگیرید که طرح استخر شنا همانند یک ابزار کاربردی در صنعت می باشد و ابزارهایی که در این استخر به کار برده شده است برگرفته از صنعت مورد نظر می باشند. با این حساب در واقع یک استخر شنای دکوراسیون صنعتی را در حیاط پیاده سازی نموده اید. در کنار این استخر شنا ، ابزارها و دکوراسیون مدرن نیز چشم نوازی می نمایند (مانند میز و صندلی راحتی یا نَنوی استراحت). اکنون شما دکوراسیون تلفیقی را در محوطه سازی به کار برده اید.

مجسمه ها و اشکال هندسی

مجسمه ها و اشکال هندسی

همچنین با قرار دادن مجسمه های فلزی زیبا و رنگارنگ در کنار دیوارهای بلند که شاید به صورت دیوار سبز طراحی شده باشند ترکیبی از دکوراسیون صنعتی و مدرن را در محوطه سازی به کار برده اید. ایده های خلاقانه ای که برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی می توانید به کار ببرید زیاد می باشند و هر کدام بسته به سلیقه و نیازهای کاربران ، مختلف و زیبا می باشند.

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.