استفاده از دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی نیز همانند دیگر بخش های ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اکثر مردم به دنبال طراحی و ایجاد یک حیاط بسیار منحصر به فرد می باشند که زیبایی های زبان زد داشته باشد. به کار بردن برخی از تجهیزات زیبا سازی برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی ، منجر به خلق ایده های خلاقانه ای می شود. در این مقاله از دکوراتور چندین مورد از این ایده ها را مورد بررسی قرار می دهیم و نحوه استفاده از هر کدام را بیان می کنیم.

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

استفاده از گیاه بامبو

یکی از ایده های خلاقانه ای که می توان برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی بیان کرد ، استفاده از گیاه بامبو می باشد. گیاه بامبو یک نوع گیاه ساحلی می باشد که قرار دادن این گیاه در کنار استخر شنا در محوطه بیرونی ساختمان منجر به طبیعی تر شدن حیاط می شود. ایده استخر شنا بیشتر در دکوراسیون مدرن و معاصر مطرح است و استفاده از گیاهان ساحلی از ایده های دکوراسیون مدیترانه ای می باشد. در این روش در واقع دکوراسیون مدرن با دکوراسیون مدیترانه ای تلفیق شده است.

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی

استفاده از کاکتوس

گیاه کاکتوس برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی می تواند معجزه گر خیلی قوی به حساب آید. این گیاه بر خلاف چهره خشن خود باعث ایجاد محیطی لطیف و مطبوع می شود. همچنین گل هایی که کاکتوس می دهد بسیار زیبا و نادر می باشند. از طرفی این گیاه نیاز به رسیدگی و آب کمی دارد و مانند دیگر گیاهان ، نیازمند رسیدگی های مکرر نمی باشد. از این رو استفاده از گیاه کاکتوس در محوطه سازی یک ایده بسیار به صرفه و خلاقانه می باشد. می توان گیاه کاکتوس را در دکوراسیون مکزیکی یافت کرد که با دیگر دکوراسیون ها تلفیق می شود و در نتیجه یک زیبایی منحصر به فردی را به محوطه بیرونی می بخشد.

دکوراسیون تلفیقی

دکوراسیون تلفیقی

استفاده از باکس های چوبی

باکس های چوبی در انواع سایز و طرح مختلف موجود می باشند که برای دکوراسیون تلفیقی در محوطه سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در این باکس های بسیار زیبای چوبی می توانید انواع گیاه و گل های مطبوع را قرار دهید و به عنوان گلدان در حیاط خود قرار دهید. سازگاری که چوب با سایر تجهیزات و دکوراسیون ها دارد باعث موفقیت تلفیق دکوراسیون محوطه بیرونی ساختمان می شود و این باکس ها امکان رنگ آمیزی با طرح های مختلف را دارا می باشند. لازم به ذکر است که در این باکس های چوبی می توان انواع گل را با شکل های هندسی مختلف تزئین نمود و به زیبایی دکوراسیون محوطه بیرونی ساختمان جذابیت بیشتری بخشید.

محوطه سازی

محوطه سازی

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.