تلفیق دکوراسیون ها در آشپزخانه

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه به معنی ترکیب نمودن رنگ های مختلف یا استفاده از لوازم مختلف می باشد. همیشه استفاده از رنگ های معمولی در آشپزخانه استفاده می شده است که برای تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه رنگ هایی مانند سبز ، آبی ، نارنجی و خاکستری مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع شما با به کار بردن ایده های خلاقانه ای که در رنگ آمیزی آشپزخانه داشته اید می توانید یک دکوراسیون و سبک جدید تزئیناتی را طراحی نمایید و از زیبایی های خلق شده توسط آن دکوراسیون، لذت ببرید.

مقالات مرتبط

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه (قسمت اول)

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه به سبک مدرن و صنعتی

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه به سبک های مدرن و صنعتی در واقع یک دکوراسیون استثنایی و گرم می باشد که زیبایی ها و تجهیزات دکوراسیون مدرن را با استفاده از ایده های دکوراسیون صنعتی مانند قرار دادن چرخ های لاستیکی زیر میز ناهارخوری یا استفاده از لوله ها و تجهیزات فلزی دور ریختی در ساختمان می توان تجهیزات جدیدی برای آشپزخانه مهیا نمود.

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه

در واقع می توان دکوراسیون مدرن را نوعی دکوراسیون شیک و لوکس در نظر گرفت که همه چیز ساماندهی شده و برنامه ریزی شده می باشد و در جایی کاربردی از محیط آشپزخانه قرار گرفته است. در انتخاب رنگ برای دکوراسیون مدرن بسیار ظریفانه و با دقت از رنگ های گرم استفاده می شود تا شور و نشاطی به دکوراسیون هدیه شود اما در دکوراسیون صنعتی نیازهای دکوراسیون از فلزات دور ریختنی کارخانجات مهیا می شود و این دکوراسیون به نوعی با سلایق خیلی از افراد هماهنگ نمی باشد اما به کار بردن این دو سبک دکوراسیون در کنار یکدیگر برای آشپزخانه یک ایده بسیار خلاق می باشد.

طراحی دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه

طراحی دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه

اگر دقت کرده باشید لوازمی که در دکوراسیون مدرن قرار می گیرند به صورت ثابت بوده و شاید دارای وزن زیادی باشند. پس جابجا نمودن این وسایل کار بسیار دشواری است که هنگام استفاده از دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه با سبک صنعتی ، می توان از چرخ های لاستیکی برای این لوازم استفاده نمود.

دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه به سبک مدرن و مدیترانه ای

انتخاب سبک مدرن برای دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه به دلیل زیبایی و منحصر به فرد بودن تجهیزات این سبک می باشد. اگر دقت کرده باشید اکثر مردم با سبک دکوراسیون مدرن آشنایی دارند و از این دکوراسیون لذت می برند. این سبک دکوراسیون کم هزینه تر بوده و نسبت به سایر سبک های دکوراسیون از کیفیت بهتری برخوردار است. پس در زمینه دکوراسیون تلفیقی برای آشپزخانه ، بیشتر از این سبک استفاده می شود. اما سبک دکوراسیون مدیترانه ای بیشتر دارای دیوارهای بلند ، رنگ های طبیعی برگرفته شده از گیاهان و دریا ، سقف های گنبدی و غیره می باشد.

تلفیق دکوراسیون آشپزخانه

تلفیق دکوراسیون آشپزخانه

تلفیق کردن این دو سبک دکوراسیون در زمانی میسر است که شما دکوراسیون قبلی آشپزخانه خود را به سبک مدیترانه ای طراحی کرده اید و اکنون برای نوسازی مایلید از دکوراسیون مدرن استفاده نمایید. برای این کار می توانید با قرار دادن یک میز ناهارخوری کلاسیک یا کابینت هایی که با رنگ های مدرن نقاشی شده اند از تلفیق دکوراسیون مدیترانه ای و مدرن استفاده نمایید.

تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه

تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.