دکوراسیون تلفیقی در آشپزخانه

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه به معنی ترکیب نمودن رنگ های مختلف یا استفاده از لوازم مختلف می باشد. همیشه استفاده از رنگ های معمولی در آشپزخانه استفاده می شده است که برای تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه رنگ هایی مانند سبز ، آبی ، نارنجی و خاکستری مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع شما با به کار بردن ایده های خلاقانه ای که در رنگ آمیزی آشپزخانه داشته اید می توانید یک دکوراسیون و سبک جدید تزئیناتی را طراحی نمایید و از زیبایی های خلق شده توسط آن دکوراسیون، لذت ببرید.

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه

برای دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه ایده های جذابی وجود دارد که هر بخش از آشپزخانه را در یک سبک مختلف یا رنگ بندی مختلف قرار می دهد و زیبایی های جالبی را خلق می نماید. در این مقاله دکوراسیون های مختلفی را با همدیگر تلفیق می کنیم و نتایج شگفت انگیز هر کدام را بیان می کنیم.

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه به سبک مدرن و روستایی

یکی از روش های تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه به کار بردن دکوراسیون های مدرن و روستایی می باشد. در این سبک دکوراسیون قابلیت های دکوراسیون مدرن شامل امکانات رفاهی که در دکوراسیون تجهیزات در نظر گرفته شده است مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی ها و گرمای دکوراسیون روستایی نیز به این زیبایی ها اضافه می شود که منجر به تقویت شور و نشاط در دکوراسیون می شود.

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه

در این سبک دکوراسیون ، کلیه نیازهای صاحب خانه ها که از آشپزخانه خود دارند در نظر گرفته می شود و گرما و شور نشاط خاصی به این دکوراسیون بخشیده شده است. تیرهای چوبی که در آشپزخانه مدرن اضافه می شود به همراه درب های کابینت که به صورت چوب ساده و طبیعی طراحی شده اند در کنار تجهیزات دکوراسیون مدرن مانند آویزهای فلزی و بشقاب های عتیقه همگی دست به دست هم می دهند تا یک محیط امن و آرام همراه با شور و نشاط مهیج را فراهم نمایند.

طراحی دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه

برای اینکه یک آشپزخانه مدرن و روستایی داشته باشید راه های مختلفی وجود دارد. نکته قابل توجه این است که حضور چوب برای دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه یک امر ضروری می باشد. یک امر بسیار مهم که در طراحی دکوراسیون باید در نظر گرفت گرمای زمستانی و سرمای تابستانی می باشد که در آشپزخانه به دلیل گرمای موجود از طبخ غذا باید حتماً مد نظر قرار گیرد. تلفیق دکوراسیون در آشپزخانه کلیه این موارد را مد نظر قرار می دهد و در واقع از مزایای دکوراسیون مدرن و روستایی استفاده می نماید تا یک محیط بسیار لاکچری را آماده کند.

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.