نحوه تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در واقع نوعی دکوراسیون جدید می باشد که ممکن است از هر دو نوع دکوراسیون در تزئینات داخلی ساختمان استفاده کرده باشد. در نظر بگیرید که در یک سبک دکوراسیون تلفیقی از مبلمانی با سبک دکوراسیون سنتی و مدرن استفاده کرده اید. اکنون شما مزایا و معایب هر دو نوع دکوراسیون را در خانه خود دارید و یک ایده خلاقانه را برای تزئین اتاق نشیمن خود به کار برده اید.

مقالات مرتبط

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن (قسمت اول)

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در محوطه سازی

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در محوطه بیرونی ساختمان ها یک ایده بسیار خلاقانه می باشد. در دکوراسیون مدرن ، محوطه بیرونی ساختمان دارای گلدان ها ، مجسمه ها ، باغچه های رنگارنگ ، استخر شنا با میز های لوکس و تخت های استراحت در کنار استخر شنا می باشد. در دکوراسیون سنتی نیز باغچه دارای مکان هایی جهت کاشت گیاهان زیبا و عطر آگین می باشد. در دکوراسیون سنتی ممکن است قفس پرندگان مختلف و لانه های حیوانات نیز موجود باشد. حال در نظر بگیرید که این دو سبک دکوراسیون در محوطه سازی با همدیگر تلفیق شوند و به زیبایی های دکوراسیون مدرن ، پرندگان مختلف و گل های زیبا و همیشه بهار اضافه شود. یک رویای به یاد ماندنی در این نوع دکوراسیون به وجود می آید.

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در آشپزخانه

آشپزخانه در دکوراسیون مدرن با استفاده از کابینت های بلند و چوبی که با دیگر تجهیزات ساختمان همرنگ و هم نوع می باشند تزئین می شود. یک میز ناهارخوری لاکچری در مرکز یا دیواره اُپن آشپزخانه مدرن قرار می گیرد که آشپزخانه توسط یک آرک بسیار زیبا با استنفاده از گچ تزئین می شود. در دکوراسیون سنتی نیز میز ناهارخوری بزرگ تر و ثروتمند تر طراحی می شود. صندلی ها و پایه های میز ناهارخوری دارای کنده کاری های بسیار زیبایی می باشد که به چوب مورد استفاده در این تجهیزات ، زیبایی خاصی افزوده است. حال در نظر بگیرید که در مرکز آشپزخانه مدرن شما یک میز ناهارخوری بسیار زیبا با استفاده از چوب گردو با منبت کاری های بسیار ظریف و زیبا قرار گرفته است. این میز ناهارخوری در یک آشپزخانه مدرن جلوه نگری می کند و زیبایی های آشپزخانه را چند برابر می کند.

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در اتاق خواب

در دکوراسیون مدرن ، اتاق خواب دارای پرده و تخت خواب ساده ای می باشد که بیشتر از جنس های پارچه ظریف تشکیل شده اند اما در دکوراسیون سنتی پرده های مخملی قرمز رنگ در اتاقی که تخت خواب بسیار بزرگ و با تشک های مخمل دوزی شده قرمز رنگ تزئین شده است به چشم می خورد. حال تلفیق کردن این دو دکوراسیون منجر به طراحی یک اتاق خواب با استفاده از پارچه های مخمل بافی شده و بسیار گران بها در یک تخت خواب مدرن می شود. آسایش و امنیت این اتاق خواب از دکوراسیون مدرن تامین شده است و زیبایی های منحصر به فرد آن از دکوراسیون سنتی به ارث رسیده است.

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.