دکوراسیون تلفیقی

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن در واقع نوعی دکوراسیون جدید می باشد که ممکن است از هر دو نوع دکوراسیون در تزئینات داخلی ساختمان استفاده کرده باشد. در نظر بگیرید که در یک سبک دکوراسیون تلفیقی از مبلمانی با سبک دکوراسیون سنتی و مدرن استفاده کرده اید. اکنون شما مزایا و معایب هر دو نوع دکوراسیون را در خانه خود دارید و یک ایده خلاقانه را برای تزئین اتاق نشیمن خود به کار برده اید. از نظر اکثر طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان ، تزئین نمودن و طراحی دکوراسیون ساختمان باید بر اساس سلیقه و علایق افراد ساکن آن ساختمان انجام شود. در واقع بیش از هشتاد درصد از اوقات حضور در ساختمان را ساکنین اصلی تشکیل می دهند و شاید در بهترین حالت ، شاهد حضور میهمانان و افراد غریبه در بیست درصد اوقات در ساختمان باشیم. پس نظرات افراد ساکن ساختمان باید تقدم داشته باشد. یکی از بهترین انتخاب ها ، تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن می باشد.

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

حال که تصمیم داریم نظرات ساکنین را در طراحی دکوراسیون به کار ببریم در واقع ممکن است از هر سبک استاندارد دکوراسیون قسمتی را مورد استفاده قرار دهید که در نهایت یک سبک جدید ایجاد می شود. در این مطلب تصمیم داریم تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن را مورد بررسی قرار دهیم. برای این کار ابتدا باید هر کدام از سبک های دکوراسیون را به صورت مجزا مورد بررسی قرار داده و سپس تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن را درک نماییم.

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن به سبکی از دکوراسیون گفته می شود که با استفاده از تجهیزات و لوازم کلاسیک و امروزی طراحی می شوند. شاید به اشتباه بین دکوراسیون مدرن و معاصر دچار شک شوید اما در نظر داشته باشید که دکوراسیون مدرن همان دکوراسیونی می باشد که در دکوراسیون معاصر از مُد افتاده است. یعنی دکوراسیون مدرن یک پله از دکوراسیون معاصر عقب تر می باشد. در دکوراسیون مدرن تجهیزات بسیار ساده و رنگ های ساده برای لوازم شیک و لوکس در نظر گرفته می شود. در واقع طراحان این سبک دکوراسیون تصمیم دارند که رقابتی را در طراحی لوازم به وجود بیاورند و برعکس دیگر سبک های دکوراسیون رقابت در طراحی دکوراسیون را ساده تر کرده اند.

تلفیق دکوراسیون های سنتی و مدرن

تلفیق دکوراسیون های سنتی و مدرن

دکوراسیون سنتی

در دکوراسیون سنتی که سابقه ای دیرینه دارد اکثر لوازم از جنس چوب ساخته می شده اند و رنگ های طبیعی و خنثی محبوبیت ویژه ای داشته اند. در دکوراسیون سنتی پله ها به شکل مارپیچی و از جنس چوب بوده اند ، کفپوش و سقف خانه ها از جنس چوب یا به رنگ چوب می باشد. بیشتر از قاب عکس هایی چوبی در دیوارها یاد شده است و پرده ها و دیوارهای ساختمان به صورت بلند و با رنگ های خنثی تزئین می شوند. دکوراسیون سنتی بیشتر برای خانه های ویلایی و روستایی کاربرد دارد.

تلفیق دکوراسیون

تلفیق دکوراسیون

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.