طراحی سبک دکوراسیون تلفیقی

سبک دکوراسیون های تلفیقی (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برخی از مردم برای زیباسازی خانه های خود به دنبال ایده هایی می گردند که بقیه مردم نیز از آن ها استفاده کرده اند و از آن ها نتایج خوبی دریافت نموده اند اما نکته قابل توجه این است که هر ایده خلاقانه ای که به ذهن شما برسد و بتواند قسمتی از خانه را از نگاه خودتان زیباتر کند می تواند یک نوع دکوراسیون در نظر گرفته شود. در سبک دکوراسیون های تلفیقی هیچ اجباری جهت استفاده از ایده های مرتبط با یک نوع دکوراسیون وجود ندارد و در واقع می توان هر بخش را به صورت مجزا با استفاده از یک نوع دکوراسیون تزئین نمود و در نهایت توسط ایده های خلاقانه ای که به کار برده شده است یک ایده نوین در دکوراسیون ایجاد کرد.

مقالات مرتبط

سبک دکوراسیون تلفیقی (قسمت اول)

سبک دکوراسیون های تلفیقی در آشپزخانه

سبک دکوراسیون های تلفیقی در آشپزخانه بیشتر با هدف صرفه جویی در هزینه های دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است شما در گذشته یک کابینت از جنس فلز ساخته باشید و هنوز این کابینت فلزی جوابگوی نیازهای شما باشد و هزینه های ساخت کابینت جدید را بخواهید صرف کارهای دیگری بکنید. در سبک دکوراسیون های تلفیقی می توانید این کابینت ها را با برچسب های کاغذی تزئین نمایید و طرح های موجود بر روی برچسب ها را بسته به نیاز های خود و سبک های دکوراسیون دیگر بخش های ساختمان با طرح چوب برابری دهید. با این کار دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک چوبی نمایان می شود در صورتی که در واقع از دکوراسیون های سنتی و با استفاده از فلز آشپزخانه خود را ساخته اید.

سبک دکوراسیون های تلفیقی

سبک دکوراسیون های تلفیقی

با به کار بردن لوازم آشپزخانه از جنس فلز می توان گفت که دکوراسیون مورد استفاده شما صنعتی بوده است اما میز و صندلی های ناهارخوری که از جنس چوب در نظر گرفته شده است در دکوراسیون مدرن و معاصر قرار می گیرند. ترکیب این دو دکوراسیون با همدیگر در واقع سبک دکوراسیون تلفیقی را نشان می دهد.

سبک دکوراسیون های تلفیقی در اتاق خواب

اتاق خواب یک مکان است که نیازهای مکرری به ایجاد آرامش و آسایش دارد. ایده هایی جدیدی که در اتاق خواب به کار برده می شوند همگی می توانند نوعی دکوراسیون تلفیقی محسوب شوند. ممکن است تخت خواب و تشک های مورد استفاده در اتاق خواب با سبک مدرن طراحی شده باشند و اکنون که در دوره معاصر هستیم نیازهای جامعه منجر به استفاده از ایده های جدیدی در سبک دکوراسیون معاصر مطرح شوند. پس ترکیب نمودن این دو نوع دکوراسیون در واقع همان سبک دکوراسیون تلفیقی می باشد.

اگر در همان اتاق خواب بخواهید کل دکوراسیون را از سبک مدرن به سبک معاصر تغییر دهید نیازمند صرف وقت و هزینه های گزافی می باشید که سبک دکوراسیون تلفیقی به کمک شما می آید تا در وقت و هزینه صرفه جویی چشمگیری داشته باشید.

سبک دکوراسیون تلفیقی

سبک دکوراسیون تلفیقی

تعویض تجهیزات جدید و جایگزینی با تجهیزاتی که در گذشته در دکوراسیون منزل ما قرار داشته اند و اکنون از کارایی مناسبی برخوردار نیستند پیش زمینه ای برای استفاده از سبک دکوراسیون تلفیقی می باشند. شاید شما از تجهیزاتی در ساختمان خود استفاده نمایید که در گذشته به عنوان لوازم دور ریختنی معرفی شده بودند و اکنون بهترین ایده ها و خلاقیت ها را در تزئینات داخلی برای شما میسر نمایند.

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.