آشنایی با سبک دکوراسیون تلفیقی

سبک دکوراسیون تلفیقی (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برخی از مردم برای زیباسازی خانه های خود به دنبال ایده هایی می گردند که بقیه مردم نیز از آن ها استفاده کرده اند و از آن ها نتایج خوبی دریافت نموده اند اما نکته قابل توجه این است که هر ایده خلاقانه ای که به ذهن شما برسد و بتواند قسمتی از خانه را از نگاه خودتان زیباتر کند می تواند یک نوع دکوراسیون در نظر گرفته شود. در سبک دکوراسیون تلفیقی هیچ اجباری جهت استفاده از ایده های مرتبط با یک نوع دکوراسیون وجود ندارد و در واقع می توان هر بخش را به صورت مجزا با استفاده از یک نوع دکوراسیون تزئین نمود و در نهایت توسط ایده های خلاقانه ای که به کار برده شده است یک ایده نوین در دکوراسیون ایجاد کرد.

مقالات مرتبط

دکوراسیون تلفیقی منزل خانواده ای خوش سلیقه در شمال ایران!

موارد استفاده از سبک دکوراسیون تلفیقی

طراحی سبک دکوراسیون تلفیقی برای خانه هایی که قبلاً توسط یک سبک مدرن ، کلاسیک ، معاصر یا هر نوع دیگری تزئین شده اند به کار می رود. این نوع دکوراسیون در مرحله ترمیم و بازسازی دکوراسیون مطرح می شود و انسان ها بر اساس نیاز روزمره خود ، ایده های خلاقانه و کاربردی را در دکوراسیون به کار می گیرند. در این ایده ها انواع تزئینات در نظر گرفته می شود و در نهایت ممکن است ایده ای که به عنوان دکوراسیون جدید در نظر گرفته می شود هیچ همخوانی با دکوراسیون های قبلی نداشته باشد. نکته مهم اینجاست که از دیدگاه صاحبان ساختمان ، تزئینات جدید در کنار تزئینات قبلی ، زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کنند.

سبک دکوراسیون تلفیقی

سبک دکوراسیون تلفیقی

ایده های سبک دکوراسیون تلفیقی

در دکوراسیون تلفیقی می توان هر نوع رنگ را به سلیقه خود به کار برد و در تجهیزات منزل انواع دکوراسیون را امتحان کرد. به عنوان مثال اگر شما در گذشته ساختمان خود را به سبک دکوراسیون مدیترانه ای طراحی نموده اید و این ساختمان دارای دیوارهای بلند ، سقف های گنبدی شکل ، رنگ آمیزی های شاد برای دیوارها و پرده ها و غیره می باشد اکنون می توانید از لوله هایی که در ساخت تراس منزل تان اضافه شده است یک کتابخانه در گوشه اتاق نشیمن با استفاده از سبک دکوراسیون صنعتی طراحی کنید.

ایده های سبک دکوراسیون تلفیقی

ایده های سبک دکوراسیون تلفیقی

با این کار در واقع یک صرفه جویی در هزینه های زیبا سازی و بازسازی دکوراسیون منزل خود انجام داده اید و سبک دکوراسیون تلفیقی را برای خود به ارمغان آورده اید. شاید رنگی که در کتابخانه جدید به کار می برید هیچ سنخیتی با دیگر تجهیزات دکوراسیون منزلتان نداشته باشد و این رنگ یک ایده جدید در نظر شما باشد. تمام این ایده های ریز و بزرگ می توانند پایه و اساس سبک دکوراسیون تلفیقی در نظر گرفته شوند.

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.