رنگ خاکی در دکوراسیون داخلی ساختمان

رنگ خاکی در دکوراسیون (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
رنگ خاکی در دکوراسیون بیشتر برای خانه های قدیمی کاربرد داشته است. رنگ خاک در خانه های قدیمی و در واقع دکوراسیون سنتی مورد استفاده قرار می گرفته است و کارایی زیادی داشته است اما در دکوراسیون های معاصر و مدرن این رنگ دارای جایگاه خوبی می باشد و شاید دلیل این کار خنثی ترین بودن باشد. رنگ خاک خنثی ترین رنگ شناخته می شود و از آنجایی که رنگ بدن انسان بیشتر به این رنگ شبیه است پس بیشترین سازگاری را با پوست و چشم می تواند داشته باشد.

مقالات مرتبط

رنگ خاکی در دکوراسیون (قسمت اول)

رنگ خاکی در محوطه سازی

رنگ خاکی در دکوراسیون محوطه سازی بیشترین کاربرد را دارد ، به نحوی که بیشترین فضای موجود در محوطه بیرونی ساختمان ، یعنی باغچه ها از خاک تشکیل شده است و به صورت طبیعی با رنگ خاک می باشند. همچنین برخی از افراد که علاقه زیادی به رنگ خاک دارند و شاید طالب ویژگی ها و خصوصیات این رنگ می باشند از این رنگ در راهروهای باغچه ها نیز استفاده می نمایند. سنگ فرش کف راهروها ، بلوک های سیمانی جدا کننده راهرو از باغچه و دیگر تجهیزات می توانند با استفاده از رنگ خاک تزئین شوند.

رنگ خاکی در دکوراسیون

رنگ خاکی در دکوراسیون

اکثر مواقع در دکوراسیون ، رنگ خاکی را برای کفپوش و دیوارها مورد استفاده قرار می دهند. در محوطه سازی نیز رنگ کف پوش ها و راهرو ها را به رنگ خاک در می آورند تا از مزایای این رنگ نهایت استفاده را ببرند. شاید به نظر بیاید که استفاده از خاک در راهروها باعث بلند شدن غبار و کثیف کردن دیگر دکوراسیون باشد. برای مقابله با این مشکل از سنگ ریزه هایی که با رنگ خاک تزئین شده اند استفاده می شود.

رنگ خاکی در دکوراسیون داخلی ساختمان

در دکوراسیون داخلی ساختمان رنگ خاکی کاربردهای فراوانی دارد. تزئین کردن دیوارها یکی از این کاربرد ها می باشد. اکثر مردم با تزئین نمودن رنگ خاکی در دکوراسیون دیوارها ، نقاشی های به یاد ماندنی را بر روی این زمینه ترسیم می نمایند که به غیر از جذاب تر شدن دیوار ، منجر به کیفیت و مرغوبیت بیشتر رنگ ها می شود. رنگ خاک در مقابل آفتاب هیچ تغییرات فیزیکی یا شیمیایی نمی دهد و بهترین رنگ برای انتخاب در طراحی مبلمان و پرده ها می باشد. پرده ها در ساختمان همیشه در معرض نور آفتاب قرار می گیرند و شاید استفاده از رنگ های غیر طبیعی در این تجهیزات دکوراسیون باعث تغییر رنگ آن ها شود اما رنگ خاکی در دکوراسیون پرده ها هیچ تاثیر تغییر رنگی را بر جای نمی گذارد.

رنگ خاکی در دکوراسیون داخلی

رنگ خاکی در دکوراسیون داخلی

همچنین استفاده از رنگ خاکی در روپوش مبلمان ، تخت خواب ، صندلی ها و میز ناهار خوری یک انتخاب بسیار مناسب و بجا می باشد که در نظر طراحان این رنگ ، یک رنگ بسیار انعطاف پذیر می باشد. از طرفی ترکیب نمودن این رنگ با رنگ های سرد و گرم یک کار بسیار هنری و جالب به نظر می رسد که به محبوبیت این رنگ می افزاید.

منبع :

www.bhg.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.