رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل

رنگ خاکستری در دکوراسیون (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
رنگ خاکستری در دکوراسیون داخلی ساختمان تاثیرات بسیار ظریف و ماهرانه ای دارد. بر اساس نظرات بسیاری از مردم رنگ خاکستری در واقع یک رنگ آرامش و امنیت محسوب می شود و به کار بردن این رنگ در دکوراسیون داخلی می تواند این احساسات را برای انسان مهیا نماید. شما با استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون داخلی منزل تان می توانید هم محیطی امن و آرام را طراحی نماید یا می توانید محیطی بسیار پر جنب و جوش را تزئین نمایید. بستگی به نحوه استفاده و سلیقه افراد می توان از رنگ خاکستری که یک رنگ خنثی محسوب می شود ایده های خلاقانه ای را نتیجه گرفت.

مقالات مرتبط

رنگ خاکستری در دکوراسیون (قسمت اول)

رنگ خاکستری در دکوراسیون اتاق نشیمن

اتاق نشیمن فضایی می باشد که نیاز به یک محیط امن و آرام دارد پس به کار بردن رنگ خاکستری در این مکان با در نظر گرفتن آرامش لازم در کنار هیجان مورد نیاز بحث و گفتگو مسئله ای مهم می باشد. در زمان استفاده از رنگ خاکستری در این فضا باید به نحوی از رنگ های سرد و گرم در رنگ خاکستری استفاده شود تا هم آرامش و هم نشاط به اتاق افزوده شود.

رنگ خاکستری در دکوراسیون اتاق نشیمن

رنگ خاکستری در دکوراسیون اتاق نشیمن

گاهی اوقات دیوارهای اتاق را با استفاده از رنگ یاسی که یک رنگ گرم و لطیف می باشد تزئین می نمایند و از کفپوش های خاکستری رنگ برای کف اتاق نشیمن استفاده می شود. رنگ سرد مورد استفاده در این گونه اتاق ها بیشتر در مبلمان و مجسمه ها به کار می رود. در واقع این اتاق نشیمن ترکیبی از هر سه مجموعه رنگی سرد ، گرم و خنثی می باشد. این اتاق جذابیت خود را از رنگ های خنثی آرامش را از رنگ های سرد و هیجان خود را از رنگ های گرم دریافت کرده است.

رنگ خاکستری در دکوراسیون سالن غذاخوری

اکثر مردم سالن غذاخوری را به عنوان بخشی از آشپزخانه در نظر می گیرند. البته اجباری در جداسازی سالن غذاخوری از آشپزخانه وجود ندارد. برای تزئین سالن غذاخوری با استفاده از رنگ خاکستری می توان درب کابینت ها یا کف پوش را از رنگ خاکستری استفاده کرد. خاکستری رنگی است که لکه ها و کثیفی را به راحتی نشان نمی دهد و در واقع چرک تاب نمی باشد. پس استفاده از این رنگ در کفپوش یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود. همچنین پشتی صندلی های غذاخوری یا پایه های میز ناهارخوری نیز می توانند از رنگ خاکستری استفاده نمایند.

رنگ خاکستری در دکوراسیون

رنگ خاکستری در دکوراسیون

رنگ خاکستری در دکوراسیون اتاق خواب

از آنجایی که رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی معرفی شده است و رنگ های سرد نیز به راحتی می توانند با رنگ خاکستری ترکیب شوند پس تزئین اتاق خواب با استفاده از رنگ خاکستری و رنگ های سرد یک انتخاب بسیار مناسب و بجا می باشد. ترکیب این دو گروه رنگی ، محیطی امن و آرام را مهیا می کند که در واقع درخواست اتاق خواب از طراحی دکوراسیون همین می باشد.

رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون

رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون

رنگ خاکستری در دکوراسیون محوطه سازی

در محوطه سازی اکثر رنگ ها را می توان یافت کرد. مهم رنگارنگ بودن محوطه بیرونی ساختمان است که اکثر رنگ ها در این فضا کاربرد منحصر به فردی دارند اما رنگ خاکستری به دلیل ویژگی های چرک تاب بودن و سر زنده بودن خود می تواند در کفپوش راهروهای باغچه ها مورد استفاده قرار بگیرد و زیبای های لاکچری را به باغچه های کوچک محوطه بیرونی ساختمان به ارمغان بیاورد.

رنگ خاکستری در دکوراسیون خانهرنگ خاکستری در دکوراسیون خانه

رنگ خاکستری در دکوراسیون خانه

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.