کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون خانه

بررسی رنگ صورتی در دکوراسیون خانه (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
رنگ صورتی در دکوراسیون خانه به عنوان یک رنگ گرانبها و دخترانه تعریف می شود. این رنگ عروسکی بیشتر احساسات شاد و عواطف کودکانه را در انسان ها پرورش می دهد. بیشتر مردم تصور می کنند که باید از این رنگ در اتاق کودک استفاده شود اما رنگ صورتی در دکوراسیون خانه می تواند برای تجهیزات مختلف و مکان های مختلف ساختمان به کار رود. به طور کلی هر انسانی که روحیات شاد و عواطف کودکانه را مد نظر قرار دهد از این رنگ در دکوراسیون منزل خود استفاده می نماید.

مقالات مرتبط

بررسی رنگ صورتی در دکوراسیون خانه (قسمت اول)

رنگ صورتی در دکوراسیون خانه

رنگ صورتی در اتاق خواب

رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق خواب کاربردهای فراوانی دارد. شاید هر انسانی در جنسیت های مختلف یا سنین مختلف دارای عواطف و احساسات کودکانه ای باشد. این احساسات بیشتر در زمان تنهایی و خواب بروز می دهند و بهتر است که برای تقویت این احساسات از رنگ ها و طرح های کودکانه در این هنگام استفاده شود. اتاق خواب می تواند توسط رنگ صورتی در پرده ها ، تخت خواب ، دیوارها یا سقف تزئین شود و انسان ها در زمان خواب از این رنگ لذت ببرند.

رنگ صورتی در دکوراسیون خانه

رنگ صورتی در دکوراسیون خانه

انتخاب بالشت ، پتو و تشک از رنگ صورتی شدیدا پیشنهاد می گردد و این انتخاب یکی از بهترین و مناسب ترین تزئینات با استفاده از رنگ های گرم و مخصوصاً رنگ صورتی می باشد. اما انتخاب این رنگ باید به صورت کارشناسانه انجام شود و ترکیب های مناسبی را در این دکوراسیون به کار برد.

رنگ صورتی در اتاق خواب

رنگ صورتی در اتاق خواب

رنگ صورتی در سالن غذاخوری

شاید در هنگام غذا خوردن رنگ های گرم کاربرد فراوانی داشته باشند و امکان افزایش اشتها و برقراری ارتباط موثرتر بین اعضای خانواده را دارا باشند اما رنگ صورتی در کنار این مزایا می تواند احساسات افراد را پرورش داده و امکان فراموشی و آزادی از هر گونه غم و غصه را فراهم نماید. رنگ صورتی را می توان برای دکوراسیون میز و صندلی یا کابینت ها مورد استفاده قرار داد. البته اگر کابینت های آشپزخانه از رنگ صورتی استفاده می کنند باید تجهیزات دیگری مانند یخچال ، فر گاز ، ماشین ظرفشویی و غیره را نیز با همین رنگ انتخاب نمود تا بیشترین هماهنگی و همخوانی بین تجهیزات آشپزخانه و سالن غذاخوری موجود باشد.

از آنجایی که رنگ صورتی به طور چشمگیری در مقابل کثیف شدن و نشان دادن لکه های چربی استقامت نشان می دهد به نظر می رسد انتخاب رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه و سالن غذاخوری یک انتخاب بسیار مناسب و بجا باشد.

رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ صورتی در محوطه سازی

مانند دیگر تجهیزات ، رنگ صورتی در دکوراسیون محوطه سازی نیز کاربردهای ویژه و خاصی را دارد. منظور و هدف از طراحی محوطه بیرونی ساختمان های ویلایی ، برقراری امکان آسایش و آرامش و لذت بردن از طبیعت می باشد. حال بهتر است که در طراحی این محیط از ساختمان رنگ صورتی را در طراحی به کار گرفت تا امکان بر انگیختن عواطف و احساسات کودکانه نیز در این طبیعت رخنمون نماید.

قرار دادن گل های صورتی رنگ یا یاسی رنگ و قرار دادن سنگ ها و شن های صورتی رنگ در کف پوش های محوطه بیرونی ساختمان یکی از کاربردهای رنگ صورتی در دکوراسیون خانه و محوطه سازی می باشد که مورد استقبال عموم نیز قرار گرفته است.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.