رنگ قرمز در طراحی دکوراسیون خانه

شناسایی کارایی رنگ قرمز در دکوراسیون خانه (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
رنگ قرمز در دکوراسیون خانه یک رنگ فعال و پر انرژی به حساب می آید که در اکثر افسانه ها از این رنگ با نام های عشق یا خوش شناسی نام برده شده است. بزرگ ترین بخش از طراحی دکوراسیون در یک ساختمان رنگ آمیزی می باشد. رنگ قرمز در دکوراسیون خانه کاربردهای فراوانی دارد و در اکثر مواقع می تواند انرژی های فعال و جسورانه ای را به دکوراسیون ساختمان به ارمغان بیاورد. برای شناسایی بهتر کارایی رنگ قرمز در دکوراسیون خانه این رنگ را از لحاظ روانشناسی و زیبایی شناسی در دنیای طراحی مورد بحث قرار می دهیم.

مقالات مرتبط

رنگ قرمز در دکوراسیون منزل ، چرا ؟

ماهیت رنگ قرمز در دکوراسیون خانه

رنگ قرمز که بیشتر با نام رنگ عشق شناخته می شود گاهی اوقات می تواند روحیات منفی نظیر خشم و خونریزی را در ذهن افراد تقویت نماید. رنگ قرمز می تواند قدرت و انرژی زیادی را از خود نشان دهد و برای ساکنین ساختمان نیز این انرژی ها را در اختیار قرار می دهد. رنگ قرمز در طیف کمرنگ می تواند احساس پر جنب و جوش را به افراد القا نماید و قرمزهای پر رنگ تر ذهن افراد را بیشتر درگیر خود می نمایند. به همین دلیل سعی کنید در هنگام به کار بردن رنگ قرمز در دکوراسیون خانه طیف های مختلف این رنگ را با ترکیب کردن رنگ های دیگر امتحان کنید تا کمترین روحیات منفی را از این رنگ دریافت کنید.

رنگ قرمز در دکوراسیون خانه

رنگ قرمز در دکوراسیون خانه

انرژی رنگ قرمز در دکوراسیون خانه

اکثراً رنگ قرمز را برای مناطقی از منزل انتخاب می نمایند که انرژی باید از آن نقاط ساطع شود. به عنوان مثال افرادی که در اتاق نشیمن مشغول بحث و گفتگو هستند با دیدن پرده ها یا دیوارهای ساختمان که توسط رنگ قرمز تزئین شده است انرژی دریافت کرده و مشغول گفتگوهای گرم تری می شوند. در واقع کاربرد این رنگ در مناظر اطراف دکوراسیون در طیف های کمرنگ و ملایم باعث دریافت انرژی و ایجاد یک فضای گرم و صمیمانه می شود. در اکثر دکوراسیون ها طراحان رنگ درب های ورودی اتاق نشیمن و پذیرایی را قرمز انتخاب می نمایند و معتقدند که درب به رنگ قرمز باعث ورود انرژی به داخل اتاق می شود و صمیمیت خاصی را در افراد ساکن در اتاق به وجود می آورد.

رنگ قرمز در دکوراسیون

رنگ قرمز در دکوراسیون

رنگ قرمز در دکوراسیون خانه می تواند انرژی سرشاری را برای دیگر تجهیزات دکوراسیون به همراه داشته باشد. اگر در یک اتاق که با رنگ قرمز تزئین شده است یک پرنده را درون قفس نگهداری کنید متوجه روحیات شاد آن پرنده خواهید شد. پس مسلماً که رنگ قرمز در طراحی دکوراسیون می تواند برای ساکنین و افراد حاضر در ساختمان انرژی های مثبت و منفی را در بر داشته باشد. البته انرژی های منفی را می توان با ترکیب رنگ قرمز با دیگر رنگ ها از بین برد.

رنگ قرمز در طراحی دکوراسیون

رنگ قرمز در طراحی دکوراسیون

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.