تزئین دکوراسیون با رنگ گرم

نقش رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
در هنگام انتخاب رنگ برای تزئین دکوراسیون باید نکاتی را در نظر گرفت. چند مورد از ویژگی های رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون را در این مقاله تشریح می کنیم تا در انتخاب رنگ مناسب کمی به شما کمک کرده باشیم.

مقالات مرتبط

رنگ های گرم در دکوراسیون ، خانه دلنشین سحر در زنجان! ( ویدیو )

رنگ های گرم اکثراً در اتاق های خنک و برای تعادل مزاجی به کار برده می شوند. ترکیب رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون با رنگ های خنثی بیشتر دیده می شود. رنگ های گرم قابلیت افزودن شخصیت های پر جنب و جوش را در دکوراسیون بازی می کنند.

رنگ های گرم

رنگ های گرم

عملکرد رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون ، اتاق های بزرگ را جذاب تر می کنند و اتاق های کوچک تر را نورانی تر و پر نشاط تر جلوه می دهند. در واقع ظهور رنگ های گرم در دکوراسیون با هدف ایجاد محیط هایی صمیمانه تر می باشد. رنگ های گرم دارای انرژی زیادی هستند و در اکثر مواقع ترکیبی از رنگ های گرم به همراه رنگ خاکستری برای خنثی کردن مقداری از انرژی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. اتاق هایی که نیاز به آرامش بیشتری دارند ، مانند آشپزخانه و اتاق خواب را با طیف کمرنگ تری از رنگ های گرم تزئین می نمایند.

رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

ترکیب صحیح رنگ های تزئینی در دکوراسیون

سعی کنید رنگ های گرم را با رنگ های سرد متقابل و هم اندازه ترکیب نمایید. مثلاً می توانید رنگ زرد که گرمی متوسطی دارد را با رنگ بنفش که سردی متوسطی دارد ترکیب نمایید و یک محیط بسیار جذاب و پر انرژی را با استفاده از این رنگ طراحی نمایید. در واقع رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون می توانند انرژی را ساطع نمایند و رنگ های سرد آرامش را مهیا می کنند. حال با ترکیب طیف همانندی از این دو گروه رنگی می توان آرامش را در کنار نشاط و انرژی کسب نمود.

استفاده از رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

استفاده از رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

از آنجایی که در محیط خانه باید مکان هایی برای استراحت ، گفتگو ، فعالیت و تفریح در نظر گرفت پس نیاز به رنگ های آرام و پر نشاط می باشد. سعی کنید ترکیب رنگ ها را در هر بخش از خانه نسبت به کاربری آن اتاق انتخاب نمایید. مثلاً به کار بردن رنگ های گرم شدید در اتاق خواب یا رنگ های سرد در اتاق نشیمن مجاز نیست و در این نوع تزئین دکوراسیون باید ترکیب مناسبی را از گروه های سرد و گرم انتخاب نمود تا تضاد رنگی در ساختمان به وجود نیاید.

نقش رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

نقش رنگ های گرم در تزئین دکوراسیون

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.