رنگ بنفش در آشپزخانه

استفاده از رنگ بنفش در آشپزخانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
استفاده از رنگ بنفش در آشپزخانه می تواند محیطی آرام به همراه شادی را برای شما فراهم نماید. رنگ بنفش در کنار رنگ های سرد ، گرم و خنثی ترکیب بسیار جذابی را مهیا می کند و از این جهت استفاده از رنگ های ترکیبی با رنگ بنفش در آشپزخانه یک ایده بسیار خوب به نظر می رسد. همچنین آشپزخانه بنفش حس پاکیزگی و نظم را برای صاحبان خانه می دهد. رنگ بنفش در آشپزخانه در رنگ آمیزی کابینت ها و دیوارها کاربردهای زیادی دارد. همچنین تصاویر و منظره هایی با رنگ بنفش در آشپزخانه برای سقف و کفپوش انتخاب می شوند.

مقالات مرتبط

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه بنفش

رنگ بنفش از گروه رنگ های آرامش بخش و رنگ های اصلی به شمار می آید که در دکوراسیون آشپزخانه به صورت تکی و ترکیبی با دیگر رنگ ها استفاده می شود. از مهم ترین رنگ هایی که در کنار رنگ بنفش ترکیبی بسیار جالب به جای می گذارند رنگ سفید و رنگ های روشن می باشند که باعث ایجاد یک محیط جذاب و آرام می شوند. رنگ بنفش تا حدودی به رنگ قرمز نزدیک است و از آنجایی که رنگ قرمز یک رنگ خسته کننده و پر جنب و جوش است استفاده از رنگ سردی مانند بنفش به جای رنگ قرمز جالب به نظر می رسد. در واقع رنگ بنفش تمام زیبایی های رنگ قرمز را به صورت آرامش بخش و با ملایمت در بر دارد.

رنگ بنفش در آشپزخانه

رنگ بنفش در آشپزخانه

ترکیب رنگ ها با رنگ بنفش در آشپزخانه

ترکیب رنگ بنفش در کنار رنگ سفید یکی از جذاب ترین انواع تزئین دکوراسیون آشپزخانه به حساب می رود. در واقع باید رنگ بنفش را برای زمینه و رنگ سفید را برای ترکیبی مورد استفاده قرار داد. ترکیب رنگ بنفش در آشپزخانه با رنگ های روشن دیگر باعث خاموش کردن حس مات بودن رنگ بنفش می شود و این کار جذاب تر شدن دکوراسیون را به همراه دارد. در واقع قبل از اجرای رنگ آمیزی و دکوراسیون باید مقداری از رنگ بنفش را با رنگ های روشن دیگر ترکیب نمود و رنگ حاصل شده را بر روی دیوار یا کابینت ترسیم نمود.

رنگ بنفش در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ بنفش در دکوراسیون آشپزخانه

همچنین می توانید رنگ بنفش را به صورت ملایم بر روی دیوار یا کابینت ترسیم نمایید و سپس با استفاده از رنگ های گرم یا سرد دیگر نسبت به تزئین و ترسیم اشکال هندسی زیبا بر روی دیوار استفاده نمایید. با این کار در واقع احساس آرامش بیشتری را از رنگ بنفش دریافت کرده اید. گاهی اوقات نیز طیف پررنگ تری از رنگ بنفش را بر روی کابینت ها و طیف کمرنگ تری را بر روی دیوارها پخش می نمایند که این نیز از لحاظ روانشناسی تضاد رنگ را رعایت می کند و زیبایی بهتری را به ساختمان می بخشد.

استفاده از رنگ بنفش در آشپزخانه

استفاده از رنگ بنفش در آشپزخانه

استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون آشپزخانه

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.