کاربرد رنگ آبی در آشپزخانه

استفاده از رنگ آبی در آشپزخانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از رنگ های کاربردی و مدرن در دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی می باشد. بنابراین اگر تصمیم دارید که یک دکوراسیون بسیار جذاب برای آشپزخانه خود مهیا کنید پیشنهاد می گردد حتماً از رنگ آبی در طیف های مختلف در آشپزخانه استفاده نمایید. رنگ آبی در آشپزخانه می تواند برای رنگ آمیزی دیوارها ، کابینت ها ، میز نهارخوری ، کفپوش یا سقف مورد استفاده قرار بگیرد. رنگ آبی در آشپزخانه باعث ایجاد آرامش در زمان سرو غذا می شود.

مقالات مرتبط

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ از اهمیت زیادی برخوردار است. پس سعی کنید قبل از انتخاب رنگ جدید برای دکوراسیون آشپزخانه حتماً به رنگ بندی تجهیزات دیگر دقت کنید و بر اساس آن تصمیم گیری نمایید.

دکوراسیون رنگ آبی در آشپزخانه

در دکوراسیون های مدرن برای آشپزخانه استفاده از رنگ های ترکیبی و شاد مجاز می باشد و بیشتر طراحان سعی می کنند در ترکیب رنگ ها یک قاعده هوشمندانه در نظر بگیرند. در این قاعده استفاده از رنگ آبی در آشپزخانه نیز در اولویت می باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه خود از انواع این دکوراسیون ها برای طراحی آشپزخانه منزل تان استفاده کنید. در این میان هر کدام از رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون روحیات و ویژگی های منحصر به فردی دارند. رنگ آبی در آشپزخانه ویژگی های ملایمت و آرامش را به آشپزخانه هدیه می نماید.

رنگ آبی در آشپزخانه

رنگ آبی در آشپزخانه

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از رنگ آبی بهتر است ترکیب رنگ های مختلف در طیف آبی را رعایت نمایید و از ایجاد تضاد رنگی در دکوراسیون آشپزخانه پرهیز نمایید. رنگ آبی در طیف های ملایم تا تند موجود می باشد و هر کدام با روحیات افراد مختلف سازگار می باشند.

استفاده از رنگ آبی در آشپزخانه

استفاده از رنگ آبی در آشپزخانه

ترکیب رنگ آبی در آشپزخانه

تجربه نشان می دهد که رنگ آبی با رنگ هایی مانند قرمز ، سفید ، مشکی و طوسی ترکیب بسیار خوبی دارند و جذابیت چند برابر را مهیا می نمایند. اما در ترکیب کردن رنگ آبی با دیگر رنگ های سرد ، گرم و خنثی باید نهایت دقت به کار برده شود تا یک طیف بسیار لطیف و آرام ایجاد شود. رنگ آبی سازگاری خیلی خوبی با رنگ های پر جنب و جوش ندارد و در این مواقع زیاد به چشم نمی خورد.

ترکیب رنگ آبی در آشپزخانه

ترکیب رنگ آبی در آشپزخانه

رنگ سفید از انواع رنگ های خنثی و مناسب برای طراحی آشپزخانه است. رنگ سفید را می توانید با سایر رنگ های تیره و روشن در آشپزخانه ترکیب کنید و این رنگ زیبا می تواند دکوراسیون رنگی متفاوتی را در فضای آشپزخانه به وجود آورد. یکی از بهترین ترکیب های رنگ آبی ، ترکیب با رنگ سفید می باشد که باعث ایجاد یک دکوراسیون مدرن می شود.

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون آشپزخانه

منبع :

www.houzz.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.