رنگ بنفش در طراحی محوطه

رنگ بنفش در محوطه سازی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
بنفش تیره و کثیف بسیار سر زنده و شاداب است و این رنگ دارای انرژی های نهفته زیادی می باشد. اگر شما طرفدار رنگ خنثی می باشید و علاقه ای به استفاده از رنگ های پر انرژی دارید پیشنهاد می شود از رنگ بنفش ملایم در دکوراسیون خود استفاده نمایید. رنگ بنفش بر اساس نورهای موجود در طول شبانه روز تغییر حالت می دهد. رنگ بنفش می تواند به رنگ های خاکستری ، آبی یا بنفش تیره در طول روز دیده شود؛ از این جهت استفاده از این رنگ می تواند دکوراسیون های متفاوت را در طول روز برای منزل شما مهیا نماید. رنگ بنفش در محوطه سازی کاربردهای فراوانی دارد. گل هایی که به رنگ بنفش می باشند یکی از کاربردهای رنگ بنفش در محوطه سازی را اثبات می نمایند.

مقالات مرتبط

رنگ آبی در دکوراسیون ، تجربه ی آرامش در طراحی داخلی

رنگ بنفش در محوطه سازی

رنگ بنفش باعث می شود افراد بیشتر در افکار خود خیال انگیزی کنند. رنگ بنفش دارای تاثیرات روانی زیادی است که پیشنهاد می گردد در دکوراسیون محوطه سازی حتماً از این تاثیرات استفاده نمایید. از رنگ بنفش به عنوان رنگ پادشاهان یاد شده است. بر اساس اینکه رنگ بنفش یک رنگ تکی شناخته می شود و می توان در اکثر مواقع از این رنگ به تنهایی استفاده نمود اما برای اینکه جلوه های بهتری از این رنگ دریافت کرد پیشنهاد می شود این رنگ را با رنگ های آبی و قرمز ترکیب کنید تا جذاب تر شود.

رنگ بنفش در محوطه سازی

رنگ بنفش در محوطه سازی

رنگ بنفش در ترکیب با رنگ های قرمزتر خاصیت گرم بودن و در ترکیب با رنگ های آبی تر خاصیت سردتر را به خود می گیرد. تاثیرات روانی کاربرد رنگ بنفش در محوطه سازی نیز به سرد بودن یا گرم بودن آن بستگی دارد.

کاربردهای رنگ بنفش در محوطه سازی

از رنگ بنفش در محوطه سازی ساختمان ها استفاده های چشمگیری می شود. به غیر از گل ها و برگ های به رنگ بنفش که در گیاهان باغچه موجود می باشند و زیبایی بسیار منحصر به فردی را به محوطه سازی می بخشند می توان از کفپوش های رنگ بنفش در راهروهای محوطه بیرونی ساختمان نیز استفاده نمود. این کفپوش ها در جنس های پلاستیکی و پارچه ای یا سیمانی موجود می باشند و زیبایی بسیار جذابی را به راهروهای باغچه می بخشند.

یکی دیگر از کاربردهای رنگ بنفش در محوطه سازی استفاده از گلدان ها یا نیمکت های به رنگ بنفش می باشد. گلدان هایی که با طیف سرد یا گرم از رنگ بنفش استفاده می نمایند و زیبایی گل های درونی خود را چندین برابر می نمایند یکی از این موارد استفاده می باشند. بنفش از لحاظ روانی یک رنگ ملایم به نظر می رسد و با عواطف اکثر مردم مطابقت دارد.

منبع :

www.houzz.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.