ایده های پارکینگ

ایده های پارکینگ (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
وجود هر اتاق در منزل شما در راستای یک هدف می باشد که آن اتاق را از بقیه متمایز می نماید. گاراژ یا پارکینگ نیز یکی از همین اتاق ها است که متاسفانه بیشتر به عنوان یک اتاق غیر ضروری ساخته می شود و شاید در زمینه زیبایی زیاد مورد اهمیت قرار نگیرد. در صورتی که یکی از نقاط که امکان زیبایی سازی بیشتری دارد همین اتاق می باشد. سعی کنید توسط ایده های پارکینگ که در ادامه بیان می شوند نهایت استفاده را از زیبایی و امنیت این اتاق ببرید.

ایده های پارکینگ

حفظ امنیت

بعضی مواقع پارکینگ بیشتر در حالت حفظ امینت طراحی می شود و هدف از آن نگهداری امن خودرو در منزل می باشد. شما می توانید برای اینکه خودرو خود را در یک فضای امن نگهداری کنید و بهترین عناصر زیبایی را در آن پارکینگ به کار گیرید از ایده های پارکینگ استفاده نمایید و با استفاده از درب های اتوماتیک و همرنگ با نمای ساختمان یک دکوراسیون زیبا را به پارکینگ خود هدیه کنید.

ایده های پارکینگ

ایده های پارکینگ

پارکینگ مخفی

همچنین می توانید برای اینکه منطقه پارکینگ را از دید عموم مخفی نگه دارید این منطقه را درپشت ساختمان طراحی نمایید و با استفاده از ایده های خلاقانه ای که به کار می گیرید ایده های پارکینگ را برای دکوراسیون بیرونی آن به کار گیرید.

پارکینگ مخفی

پارکینگ مخفی

محدودیت در فضا

گاهی اوقات محدودیت هایی که در ساختمان سازی و فضای موجود دارید می تواند بهترین خلاقیت ها و ایده های پارکینگ را به وجود آورد. به عنوان مثال شما می توانید از زیر زمین منطل یا طبقه های همکف به عنوان پارکینگ استفاده نمایید و توسط یک شیب ملایم خودرو را از سطح خیابان به درون پارکینگ منتقل نمایید. این پارکینگ که در قسمتی از خانه گرفته است ممکن است در زیر یا بالای یک اتاق طراحی شود و از فضای موجود برای کاربری های دیگری نیز استفاده شود.

پارکینگ

پارکینگ

بین دو ساختمان

گاهی اوقات می توانید میان دو ساختمان را به عنوان پارکینگ در نظر بگیرید. در این فضا که نیازی به ساخت دیوار و شاید سقف نمی باشد فضا برای قرار دادن چندین خودرو وجود دارد و نیازی به قرار دادن نورپردازی دستگاه تهویه و دیگر تجهیزات پارکینگ نمی باشد. در این فضا خودرو ها از امنیت کمتری برخوردارند و همیشه سایه ای بر روی خودروها را احاطه می کند. این مورد یکی از کم هزینه ترین ایده های پارکینگ می باشد که نسبتاً نیمی از مردم از آن استقبال می نمایند.

منبع :

www.homedit.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.