طراحی دیوار پارکینگ با دیوار سبز

تزیین و طراحی دیوار پارکینگ با دیوار سبز

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
جدای از اینکه ممکن است پارکینگ فقط برای پارک خودرو یا کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد ممکن است شما پارکینگ خود را توسط دیوارپوش های مختلف تزئین نمایید. در اینجا در مورد انتخاب یک دیوارپوش مناسب برای تزئین دیوار پارکینگ صحبت می کنیم.

تزیین و طراحی دیوار پارکینگ با دیوار سبز

دیوارهای سبز یکی از بهترین و زیباترین انواع دیوار پارکینگ محسوب می شوند. این ایده زیاد جدید نیست و باقیمانده های باستانی با سابقه ای بیش از دو هزار سال دیده می شود که دیوار های باغ را توسط درختان سبز تزئین می کرده اند. به مرور زمان که فن آوری های جدید به وجود آمدند پس ایده های جدیدی نیز به این دیوارهای سبز اضافه شده است. زمان ساخت و ساز دیوار پارکینگ با استفاده از دیوار سبز بسیار سریع و کم هزینه انجام می شود و ماندگاری و طول عمر آن ها خوب می باشد.

طراحی دیوار پارکینگ

طراحی دیوار پارکینگ

مزایای دیوار سبز

دیوار سبز دارای مزایای عمده ای می باشد. یکی از بهترین مزایای این دیوارها برای انتخاب دیوارهای پارکینگ ، وجود سایه بر روی خودروها می باشد. مسلماً سایه ای که از درختان و گیاهان سبز ایجاد می شود خنکای بیشتری نسبت به دیوارهای بتنی و فولادی دارد. همچنین این دیوارها قابلیت تزئین توسط گل و گیاه را دارند و به راحتی می توان زیبایی های جالبی را به دیوار پارکینگ اضافه کرد.

دیوار پارکینگ

دیوار پارکینگ

از طرفی فضای پارکینگ و گاراژ دارای سموم شیمیایی مانند گاز و دود خودروها می باشد. این سموم برای انسان و طبیعت بسیار آزار دهنده می باشند و استفاده از دیوار سبز باعث دفع و کاهش این آلودگی ها می شود. پس دیوار پارکینگ می تواند به عنوان یک دستگاه تهویه هوا بدون صدا و بسیار قوی عمل نماید. لازم به ذکر است که دستگاه تهویه هوا فقط هوای بیرون و داخل را جابجا می نماید و قابلیت از بین بردن سموم شیمیایی را ندارد. در صورتی که دیوار سبز به طور کلی این سموم را دفع می نماید و در هوای بیرون معلق نمی کند.

دیوار سبز

دیوار سبز

دیوار سبز که برای دیوار پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد می تواند با دیگر فضای محوطه سازی ساختمان نیز هماهنگ باشد و زیبایی بیشتری را به ساختمان به ارمغان بیاورد. لازم به ذکر این گونه دیوارها نیاز به رسیدگی های مکرر دارند و افرادی برای اصلاح درختان و رسیدگی به آن ها باید مرتب به آن ها سرکشی نمایند.

منبع :

www.parking.org

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.