راهنمای خرید میز کتابخانه

راهنمای انتخاب و خرید میز کتابخانه (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
در قسمت قبلی گفتیم که هنگام خرید میز کتابخانه باید دقت داشته باشید که صندلی ها و میز خریداری شده بتواند نیاز مخاطبان را پاسخگو باشد. در ادامه این مقاله دیگر موارد کلیدی در انتخاب میز کتابخانه را ارائه می دهیم که برای خرید باید در نظر داشته باشید. این موارد به شما کمک خواهند کرد که کلیه مسائل تزئینی و زیبایی را به همراه نکات ایمنی رعایت نمایید.

مقالات مرتبط

راهنمای انتخاب و خرید میز کتابخانه (قسمت اول)

انتخاب و خرید میز کتابخانه

زیبایی شناسی

در انتخاب میز کتابخانه باید به قدری ظریفانه عمل نمایید که به دکوراسیون شما هیچ لطمه ای وارد نشود. تا حد امکان میز کتابخانه را با دکوراسیون خود هماهنگ انتخاب نمایید. با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون خود و همچنین نکات علمی کتابخانه اعم از نورپردازی ، ارگونومی و غیره تصمیم به انتخاب آن میز را بگیرید.

انتخاب و خرید میز کتابخانه

انتخاب و خرید میز کتابخانه

ممکن است قفسه های کتابخانه و دیگر تجهیزات از جنس چوب باشند و شما اکنون نیاز به انتخاب یک میز با سبک مدرن دارید. این کار هیچ مشکلی به وجود نمی آورد و در واقع شما سبک دکوراسیون تلفیقی را انتخاب نموده اید. طرح میز کتابخانه با سبک های مختلف می تواند کتابخانه شما را بسیار زیبا کند. سعی کنید در خصوص انتخاب سبک دکوراسیون کتابخانه و تجهیزات لازم در آن محیط با یک کارشناس در حرفه دکوراسیون مشورت کنید و از نظرات او برای انتخاب یک سبک زیبا استفاده نمایید.

ارگونومی

اصل مهمی که باید در انتخاب و خرید میز کتابخانه در نظر گرفت ، ارگونومی می باشد. صندلی هایی که بر روی یک میز مشخص تعبیه می شوند باید بر اساس سنین مختلف طراحی شده باشند. اصول ارگونومی نحوه نشستن صحیح افراد بر روی صندلی و استفاده از یک میز را مشخص می نمایند. ارتفاعی که پایه صندلی از سطح زمین دارد و همچنین ارتفاع از کفی صندلی تا لبه میز مشخص کننده اصول ارگونومی میز کتابخانه می باشند.

خرید میز کتابخانه

خرید میز کتابخانه

اگر شما برای انتخاب تجهیزات کتابخانه مانند میز و صندلی ، اصول ارگونومی را مد نظر قرار دهید مطمئن باشید که تعداد افراد حاضر در کتابخانه شما افزایش می یابند زیرا افراد بر روی این گونه میز و صندلی احساس راحتی خوبی دارند و به زودی خسته نمی شوند.

ارگونومی میز کتابخانه

ارگونومی میز کتابخانه

طول عمر

در مرحله آخر طول عمر میز کتابخانه را در نظر بگیرید. میز کتابخانه شما باید نسبت به قیمتی که دارد طول عمر خوبی را نیز داشته باشد. اگر قرار باشد شما به سرعت آن میز را که فرسوده شده است تغییر دهید پس هزینه های گزافی را باید متحمل شوید. سعی کنید با توجه به تعداد مخاطبانی که قرار است روزانه بر روی میز مطالعه کنند و همچنین کیفیتی که میز کتابخانه دارد یک میز مناسب برای تمامی سنین و با کیفیت عالی را انتخاب نمایید.

طول عمر میز کتابخانه

طول عمر میز کتابخانه

پوششی که برای صندلی ها در نظر می گیرید ، جنس و نحوه رنگ آمیزی میز و دیگر لوازم مربوط به میز کتابخانه همگی بر طول عمر آن تاثیر دارند. سعی کنید با مشورت و پرس و جو یک جنس مناسب را برای میز و صندلی کتابخانه انتخاب نمایید که هزینه شما را به نحو چشمگیری کاهش بدهد. البته خرید میز و صندلی های ارزان قیمت دلیل بر بی کیفیت بودن آن ها ندارد و باید در هنگام خرید میز کتابخانه از کیفیت آن ها مطلع شوید.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.