انتخاب و خرید میز کتابخانه

راهنمای انتخاب و خرید میز کتابخانه (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
انتخاب میز کتابخانه یک کار هیجان انگیز به حساب می آید که همراه با کمی دلهره می باشد. در هنگام خرید میز کتابخانه باید دقت داشته باشید که صندلی ها و میز خریداری شده بتواند نیاز مخاطبان را پاسخگو باشد. در این مقاله ۵ مورد کلیدی در انتخاب میز کتابخانه را ارائه می دهیم که برای خرید باید در نظر داشته باشید. این موارد به شما کمک خواهند کرد که کلیه مسائل تزئینی و زیبایی را به همراه نکات ایمنی رعایت نمایید.

چشم انداز و اهداف

در ابتدا یک دید کلی از کتابخانه و تجهیزات آن در نظر بگیرید. دکوراسیون کتابخانه شما چگونه است؟ چه چیزهایی برای بهتر شدن فضای کتابخانه نیاز دارید؟ هدف شما از خرید میز چیست؟ در کتابخانه چه فعالیت هایی را دنبال می کنید؟ و سوالاتی از این قبیل را آماده کنید و پاسخ خود را لیست نمایید.

میز کتابخانه

میز کتابخانه

سپس با توجه به این سوالات و پاسخ های مربوطه ، دکوراسیون کتابخانه را در ذهن خود شبیه سازی نمایید و میزی را انتخاب کنید که بتواند تا حد امکان به این سوالات پاسخ دهد. شما باید یک فضای انعطاف پذیر داشته باشید تا به راحتی بتوان در آن فضا تغییرات جدید را اعمال نمود. در نهایت با استفاده از ذهنیت خود و بر اساس اصول زیبایی شناسی ، ارگونومی ، طول عمر میز و غیره یک میز مناسب را انتخاب نمایید.

خرید میز کتابخانه

خرید میز کتابخانه

عملکرد میز کتابخانه

در این قسمت باید عملکرد میز را در نظر داشته باشید. میز کتابخانه ای که انتخاب می کنید باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ آیا در آینده می خواهید مکان قرار گرفتن هر کدام از تجهیزات کتابخانه را تغییر دهید؟ آیا نیاز به ایجاد فضاهای اختصاصی درون فضای کتابخانه دارید؟ در نظر داشته باشید که ممکن است در آینده قابلیت های جدیدی به میز شما اضافه شود.

عملکرد میز کتابخانه

عملکرد میز کتابخانه

ممکن است در آینده نیاز به افزایش یا کاهش فضای کتابخانه داشته باشید و میزی که اکنون انتخاب کرده اید مانع از آن فعالیت شود. اگر در آینده مایل به افزایش قفسه های کتابخانه باشید شاید میز فعلی کتابخانه جوابگوی آینده نباشد.

انتخاب میز کتابخانه

انتخاب میز کتابخانه

در انتخاب میز مواردی مانند قرار دادن صفحه نمایش یا لپ تاپ بر روی آن ، نزدیکی به منابع تولید انرژی گرمایشی و سرمایشی ، نور کافی بر روی میز مطالعه و غیره را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید میز نمایید. در نظر داشته باشید که کودکان و نوجوانان بر روی میز کتابخانه فقط برای مطالعه کردن کتاب یا مجله حضور نمی یابند و نیاز به سرگرمی های دیگری نیز دارند. اگر بخواهید سرگرمی هایی اعم از نقاشی کشیدن و ساختن کاردستی را برای آنان بر روی میز آماده کنید پس نیاز به یک میز مخصوص با فضای لازم دارید.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.