طراحی دکوراسیون سیاه و سفید خانه

دکوراسیون سیاه و سفید (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون سیاه و سفید یکی از زیباترین و با شکوه ترین انواع دکوراسیون برشمرده می شود. در واقع می توان رنگ های سفید و سیاه را به نوعی رنگ های کلاسیک و شیک محسوب کرد. اکثر مواقع دکوراسیون هایی که می خواهند با رنگ سیاه طراحی شوند برای اینکه از مضرات این رنگ جلوگیری به عمل آید ترکیبی از رنگ های سیاه و سفید مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سیاه به تنهایی اثرات مخربی بر روی ذهن انسان دارد و به طور کلی رنگ غم و ماتم شناخته می شود. ممکن است استفاده به تنهایی از رنگ سیاه در دکوراسیون داخلی منجر به انزوای ساکنین ساختمان شود اما به کار بردن دکوراسیون سیاه و سفید در منزل زیبایی های کلاسیک و بی نظیری را به ارمغان می آورد.

ترکیب رنگ های سیاه و سفید

در اکثر مواقع برای اینکه رنگ سفید به کار برده شده در دکوراسیون ، خسته کننده نباشد و یا رنگ سیاه منجر به ماتم در ساکنین ساختمان نشود از دکوراسیون سیاه و سفید استفاده می شود. در ترکیب نمودن رنگ های سیاه و سفید برای دکوراسیون داخلی از طرح های هندسی مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال قرار دادن کاشی های سیاه رنگ و سفید رنگ در طرح شطرنجی یکی از با سابقه ترین طراحی های دکوراسیون سیاه و سفید به حساب می آید. همچنین طرح هایی مانند گل یا پروانه که در زمینه سفید با رنگ سیاه طراحی می شوند به عنوان کم هزینه ترین طرح های دکوراسیون داخلی محسوب می شوند. اکثراً از طرح های ترکیبی سیاه و سفید در تزئین گلخانه و دیوارهای آشپزخانه استفاده می کنند.

دکوراسیون سیاه و سفید

دکوراسیون سیاه و سفید

ویژگی های دکوراسیون سیاه و سفید

به کار بردن رنگ سفید به تنهایی در دکوراسیون منجر به خستگی چشم انسان می شود. همان گونه که مستحضرید کارشناسان معتقدند که رنگ سفید می تواند اثرات مخربی را بر چشم انسان به جای بگذارد و به جای استفاده از این رنگ در نورهای مهتابی از رنگ های خاکی استفاده می کنند. همچنین رنگ سیاه نیز می تواند بر روی حالات روانی و عصبی افراد تاثیر گذاشته و منجر به اختلالات روحی و روانی نیز بشود.

ویژگی های دکوراسیون سیاه و سفید

ویژگی های دکوراسیون سیاه و سفید

این دو مورد از ویژگی های مخرب رنگ سیاه و سفید به صورت مجزا می باشد اما ترکیب نمودن این دو رنگ و استفاده از دکوراسیون سیاه و سفید منجر به زیبایی های منحصر به فردی در ساختمان می شود. جدای از این مطلب به کار بردن این دکوراسیون حس ملایمت و آرامش را برای ساکنین منزل مهیا می نماید. شاید کمی عجیب باشد که دکوراسیون سیاه و سفید بتواند در زیبایی از رنگ ای گرمی مانند قرمز و صورتی سبقت بگیرد اما در واقعیت این مطلب به اثبات رسیده است و جذابیت این دکوراسیون بسیار بالاست.

طراحی دکوراسیون سیاه و سفید

طراحی دکوراسیون سیاه و سفید

منبع :

www.homedit.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.