کاربرد رنگ سبز در آشپزخانه ها

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
آشپزخانه یک فضای زیبا و پر انرژی می باشد که در اکثر مواقع به دلیل آشپزی کردن به هم ریخته و کثیف به نظر می رسد. شاید حدود یک چهارم از اوقات روزانه را در آشپزخانه صرف کنید و به دلیل گرمایی که از طبخ غذا ایجاد شده است ، احساس خستگی به شما دست دهد. پس استفاده از رنگ های سرد در این فضا پیشنهاد می شود. 

مقالات مرتبط

رنگ سبز و ترکیب های با طراوت آن در دکوراسیون منزل

رنگ سبز به عنوان یکی از مجموعه رنگ های سرد برای آشپزخانه دارای سردی خاصی می باشد که لطافت و زیبایی منحصر به فردی را نیز به همراه دارد. رنگ سبز از ترکیب رنگ های زرد و آبی به دست می آید که هر چقدر رنگ آبی بیتشری داشته باشد سردتر و با افزایش زردی این رنگ ، رنگ سبز تیره تر و گرم تر می شود. رنگ سبز در آشپزخانه کاربردهای زیادی اعم از رنگ آمیزی دیوارها و استفاده از گیاهان و گل های سبز دارد.

رنگ سبز در آشپزخانه

رنگ سبز در آشپزخانه

ترکیب رنگ سبز در آشپزخانه با دیگر رنگ ها

رنگ سبز رنگی سرشار از لطافت ، طراوت و شادابی است. رنگی که در طبیعت فراوان دیده می‌شود و تقریباً بیش از نیمی از طبیعت را فرا گرفته است. این رنگ دارای انرژی بسیار زیادتری نسبت به سایر رنگ ها می باشد. اگر رنگ سبز را با رنگ های خنثی ترکیب کنید ، احساس آرامش بیشتری را کسب می نمایید و در صورتی که با رنگ های گرم ترکیب شود احساس جنب و جوش و پر انرژی را از خود بروز می دهد. بهترین ترکیب های رنگ سبز ، قرمز و صورتی می باشند. برای به کاربردن رنگ سبز در آشپزخانه می توانید از ترکیبی از رنگ سبز ملایم با رنگ های بنفش یا صورتی در دیوارها کفپوش ها یا سقف آشپزخانه استفاده نمایید و زیبایی آشپزخانه را چندین برابر کنید.

ترکیب رنگ سبز در آشپزخانه

ترکیب رنگ سبز در آشپزخانه

کاربردهای رنگ سبز در آشپزخانه

شما می ‌توانید با کمترین هزینه دیوارها را به رنگ دلخواهتان رنگ ‌آمیزی کنید. سعی کنید با رنگ آمیزی کردن دیوارها یا سطوح دیگر از آشپزخانه و سالن غذاخوری ، احساس آرامش و اشتهای بیشتر را به آشپزخانه خود اضافه کنید. در آشپزخانه های با فضای بزرگ می توانید از رنگ سبز با طیف کمتر استفاده نمایید و در آشپزخانه های کوچک نیز می توانید ترکیبی از رنگ سبز را با دیگر رنگ ها امتحان نمایید. رنگ سبز به تنهایی دارای خستگی و کسل کننده می باشد. پس سعی کنید این رنگ را با دیگر رنگ های گرم ترکیب نمایید تا آشپزخانه ای پر جنب و جوش طراحی کنید.

کاربرد رنگ سبز در آشپزخانه

کاربرد رنگ سبز در آشپزخانه

کاربردهای رنگ سبز در آشپزخانه

کاربردهای رنگ سبز در آشپزخانه

منبع :

www.forbes.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.