ایده های نوسازی و ترمیم دکوراسیون

ایده های نوسازی و ترمیم دکوراسیون

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
نوسازی و ترمیم دکوراسیون بیشتر جنبه به کار بردن ایده های خلاقانه به همراه ایده های قدیمی و معاصر می باشد. می توان به این کار نوعی دکوراسیون تلفیقی گفت که ایده های تزئین دکوراسیون را در زمان حال با دکوراسیون های سابق ترکیب می نماید و در نتیجه یک کوراسیون جدید ایجاد می کند. اکثر مواقع صاحبان ساختمان ها جهت نوسازی و ترمیم دکوراسیون خانه خود فضایی بیرون از منزل را انتخاب می نمایند و آن مکان را جهت نشستن و گفتگو کردن تزئین می نمایند. این یک ایده بسیار خلاقانه می باشد که برای لذت بردن و دور هم بودن و گفتگو کردن در فضای آزاد و به همراه لذت بردن از طبیعت این کار را انجام دهید.

مقالات مرتبط

چگونه بر اساس بودجه نوسازی و بازسازی انجام دهیم ؟

ایجاد استخر شنا در نوسازی و ترمیم دکوراسیون

در نوسازی و ترمیم دکوراسیون باید مواردی را مد نظر قرار دهید که باعث آسایش و آرامش بیشتر ساکنین ساختمان شود. به عنوان مثال قرار دادن یک استخر شنا در فضای باز و در کنار این استخر زیبا انتخاب میزهایی جهت سرو چایی و گفتگو کردن با خانواده و دوستان یکی از بهترین پیشنهادات جهت نوسازی و ترمیم دکوراسیون می باشد.

نوسازی و ترمیم دکوراسیون

نوسازی و ترمیم دکوراسیون

ساخت گاراژ زیرزمینی

ایده بعدی که می توان در نوسازی و ترمیم دکوراسیون به آن اشاره کرد قرار دادن یک گاراژ زیر زمینی می باشد که باز هم از تجهیزات محوطه بیرونی ساختمان به شمار می رود. این گاراژ توسط یک شیب ملایم قابل دسترس می باشد و خودروها از طریق آن شیب به زیر ساختمان منتقل می شوند. شاید گاراژهای زیرزمینی کمی تاریک به نظر بیایند اما از نظر امنیت بهترین انتخاب می باشند. همچنین با انتخاب این نوع گاراژ در ساختمان می توان بیشترین فضای ممکن را ذخیره کرد و تا حد ممکن در فضای ساختمان سازی صرفه جویی انجام داد.

نوسازی دکوراسیون

نوسازی دکوراسیون

قرار دادن سالن غذاخوری در فضای آزاد

اگر از لحاظ آب و هوایی مشکلی نداشته باشید می توانید در زمان نوسازی و ترمیم دکوراسیون یک میز ناهارخوری را در فضای بیرونی ساختمان قرار دهید و آن مکان را به عنوان سالن غذاخوری در نظر بگیرید. لذتی که غذا خوردن در فضای باز دارد چندین برابر غذا خوردن در فضاهای سر بسته می باشد. از این رو با این کار در فضای داخلی ساختمان صرفه جویی کرده اید و تا حد امکان می توانید در آشپزخانه خود فضای کافی برای آشپزی داشته باشید. همچنین در این نوع دکوراسیون که به اصطلاح تلفیقی نامیده می شود شما می توانید مرزهای محدود کننده را شکسته و ایده های خلاقانه تری به پیشنهاد خودتان در دکوراسیون منزل به کار بگیرید. به طور کلی به هر نوع دکوراسیونی که ترکیبی از دو یا چند سبک دکوراسیون دیگر باشد ، دکوراسیون تلفیقی می گویند.

سالن غذاخوری در فضای آزاد

سالن غذاخوری در فضای آزاد

منبع :

www.decoist.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.