کاربرد رنگ طلایی در دکوراسیون خانه

کاربرد رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون ، در واقع برای نشان دادن جذابیت بیشتر عناصر مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ طلایی که به نوعی شدید ترین نوع رنگ زرد می باشد به شدت دارای مزاج گرم بوده و به کار بردن این رنگ در دکوراسیون باعث گرما بخشیدن و جلب توجه کردن یک عنصر در دکوراسیون می شود. اکثر مواقع از رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون برای عناصری که دارای اهمیت بیشتری می باشند استفاده می شود. این رنگ باعث جذاب تر کردن آن عناصر می شود. به عنوان مثال قاب های عکس موجود در خانه یا میله های پرده و دسته های مبلمان با رنگ طلایی تزیین می شوند؛ زیرا این عناصر باید دارای جذابیت ویژه ای در دکوراسیون داخلی ساختمان باشند.

مقالات مرتبط

ترکیب رنگ طلایی در دکوراسیون مدرن ، این بار سلطنتی نیست!

کاربرد رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون

رنگ طلایی بیشتر به عنوان رنگ آب کاری استفاده می شود. به عنوان مثال برای نشان دادن آب کاری عناصر ریز در دکوراسیون از رنگ طلایی استفاده می شود. هر چقدر که میزان استفاده از این رنگ در دکوراسیون برای عناصر کمتری مورد استفاده قرار بگیرد ، دکوراسیون را جذاب تر جلوه می دهد. در دکوراسیون آشپزخانه بیشتر دستگیره های کابینت ها با رنگ طلایی تزیین می شوند یا در دکوراسیون اتاق نشیمن میل پرده ها را با رنگ طلایی تزیین می کنند. همین مقدار کم استفاده از رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون می تواند جذابیت و گرمای ویژه ای را به ساختمان اضافه کند. اما اگر این میزان استفاده بیشتر شود شاید تا این حد جذابیت را به ارمغان نیاورد.

رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون

رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون

رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون محوطه نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. پایه های نگهداری از گلدان ، شاخک های نرده های محافظ باغچه ، بلوک های سیمانی و غیره از تجهیزات محوطه سازی می باشند که می توان در طراحی این تجهیزات از رنگ طلایی یا زرد پر رنگ استفاده نمود.

ترکیب رنگ طلایی

از جهتی که رنگ طلایی یک رنگ گرم شناخته می شود پس می تواند با دیگر رنگ های گرم ، رنگ های سرد و رنگ های خنثی ترکیبات بسیار جالبی را برقرار نماید. به کار بردن رنگ طلایی در زمینه های سفید و مشکی بسیار جالب است. رنگ های سفید و مشکی زیبایی های رنگ دوم را به خوبی نشان می دهند. حال اینکه رنگ طلایی با گرمای شدید خود می تواند شدت این زیبایی ها را بیشتر کند. پس به طور یقین می توان گفت هر رنگی که در کنار رنگ های طلایی ، سفید و سیاه قرار بگیرد شانس جذابیت بیشتر را کسب می نماید.

کاربرد رنگ طلایی در دکوراسیون

کاربرد رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی در دکوراسیون

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.