رنگ آبی در طراحی محوطه

رنگ آبی در محوطه سازی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
منظور از محوطه سازی ، ساخت و سازهای بیرون از محیط داخلی منزل می باشد. در محوطه سازی بیشتر از گل و گیاه استفاده می شود. انتخاب گل هایی به رنگ آبی کمی دشوار است و این باعث کمرنگ شدن کاربرد رنگ آبی در محوطه سازی شده است. اما باید در نظر داشته باشید که رنگ آبی می تواند در استخر ، راهروهای محوطه بیرون ، دیوارها ، نیمکت ها و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.

مقالات مرتبط

رنگ آبی در دکوراسیون ، تجربه ی آرامش در طراحی داخلی

رنگ آبی در محوطه سازی

رنگ آبی آرامش خیلی خوبی را به انسان ملحق می نماید و این باعث افزایش کیفیت محوطه سازی می شود. شما می توانید در دکوراسیون محوطه سازی خود از رنگ آبی در طیف های کمرنگ و پررنگ استفاده نمایید. همچنین ترکیب رنگ آبی با دیگر رنگ ها ، باعث جذابیت بیشتر دکوراسیون می شود.

رنگ آبی در محوطه سازی

رنگ آبی در محوطه سازی

رنگ آبی در استخر شنا

یکی از کاربردهای رنگ آبی در محوطه سازی ، رنگ آمیزی استخر شنا می باشد. اکثر مردم دیواره ها و کف استخر شنا را با رنگ آبی رنگ آمیزی می نمایند و این باعث افزایش جذابیت استخر شنا می شود. آب بدون رنگ می باشد و موقعی که در محیط آبی رنگ استخر شنا قرار می گیرد ، رنگ آبی را به خود می گیرد. این رنگ باعث افزایش جذابیت استخر شنا می شود.

رنگ آبی در استخر شنا

رنگ آبی در استخر شنا

رنگ آبی در دیوارهای محوطه

دیوارهای محوطه یکی دیگر از تجهیزاتی می باشد که می توان توسط رنگ آبی ، رنگ آمیزی شود. شدت رنگ آبی به کار برده شده در دیوارها بستگی به دیگر تجهیزات محوطه دارد. کاربرد رنگ آبی در محوطه سازی برای دیوارها بسیار زیاد می باشد به نحوی که ترکیب رنگ آبی با دیگر رنگ های خنثی یا گرم ، برای دیوارها می تواند نقاشی های بسیار جالبی را به همراه داشته باشد.

اکثراً با رنگ آمیزی دیوارها به رنگ آبی به عنوان زمینه از رنگ های گرم مانند زرد و قرمز برای ایجاد طرح های زیبا بر روی این دیوار زیبایی منحصر به فردی را به محوطه بیرونی منزل خود هدیه می کنند. رنگ آبی در محوطه سازی به دلیل سردی که در خود دارد ، باعث جلوه بهتر رنگ های گرم می شود.

رنگ آبی در نیمکت ها

نیمکت ها مکان هایی برای استراحت و لذت بردن از دیگر عناصر موجود در محوطه بیرونی ساختمان می باشند. اکثرا این نیمکت ها از جنس چوب می باشند که توسط رنگ آبی تزئین می شوند. هنگام نشستن بر روی نیمکت با رنگ آبی ، آرامش بسیار خوبی را از این تجهیزات می توان دریافت نمود. رنگ آبی در محوطه سازی برای تزئین نیمکت ها از سوی اکثر طراحان محوطه بیرونی ساختمان ، پیشنهاد می گردد.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.