نگهداری از گربه دز خانه

قواعد و اصول نگهداری از گربه در منزل

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
نگهداری از گربه در منزل یک کار بسیار جالب و خلاقانه است. بازی کردن با بچه گربه های ملوس در اوقات فراغت بسیار لذت بخش است. گربه ها به ملوس بودن معروفند و از قدیم برای صاحبان خود طنازی می کنند. بسیاری از مردم از این کار گربه ها بسیار خشنود می شوند و دوست دارند در اوقات فراغت این طنازی گربه را برای خود فراهم کنند. نگهداری از گربه قواعد خاصی دارد که باید به آن ها دقت کنید. در ادامه قواعدی را در خصوص نگهداری از این حیوان ارائه می دهیم.

مقالات مرتبط

گربه خانگی را کجا نگهداری کنیم؟ این پشمالوهای دلبر!

روش های نگهداری از گربه

قفس گربه

گربه ها نیاز به قفس ندارند و موجوداتی نیستند که بتوانند در یک محیط بسته زندگی کنند. اما احتمال اینکه به دنبال یک دوست یا جفت خود از شما جدا شوند نیز وجود دارد. برای مقابله با این کار سعی کنید در حیاط خانه به قدری برای آن ها سرگرمی قرار دهید که آن ها هیچوقت فکر فرار از منزل شما را نکنند و همیشه سرگرم بازی باشند. به مرور زمان این حیاط به قفس گربه تبدیل می شود و نگهداری از گربه کار بسیار آسانی می شود.

نگهداری از گربه

نگهداری از گربه

قدم زدن با گربه

گربه ها عاشق راه رفتن در کنار صاحب خود می باشند. سعی کنید روزانه چند دقیقه ای را با راه رفتن در کنار گربه صرف کنید. این راه رفتن می تواند در کوچه ها و خیابان های محله یا حیاط باشد. اما سعی کنید گربه را از خانه به همراه خود بیرون ببرید تا از یک محیط تکراری خسته نشود.

قواعد نگهداری از گربه

قواعد نگهداری از گربه

درخت گربه ها

گربه ها عاشق بالا رفتن و پریدن از ارتفاع می باشند. درخت ها یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای پریدن توسط گربه ها می باشند. در هنگام نگهداری از گربه ، شما می توانید در کنار محل زندگی گربه ، یک درخت در نظر بگیرید که گربه از آن بالا برود و از آن بپرد. گربه ها مدت زمان زیادی را بر روی درخت زندگی می کنند.

اصول نگهداری از گربه

اصول نگهداری از گربه

بازی کردن

سعی کنید روزانه حداقل چند دقیقه را با گربه بازی کنید. توپ بازی ، مشاهده فیلم یا شنیدن موسیقی ، همه از موارد بازی با گربه می باشند. گربه ها در هنگام بازی کردن می توانند غذا بخورند. پس سعی کنید غذای گربه را با خلاقیت هایی مانند بازی کردن به او بدهید.

قواعد و اصول نگهداری از گربه

قواعد و اصول نگهداری از گربه

شناسایی گربه

سعی کنید با قرار دادن گردنبند یا چیپ های شناسایی ، از بیرون رفتن گربه خود مطلع شوید و همیشه او را زیر نظر داشته باشید. ممکن است گربه شما از خانه خارج شود و راه طولانی را طی کند که قابلیت بازگشت به خانه را ندارد. شما به آسانی توسط چیپ متصل به آن گربه ، می توانید آن را بیابید.

نگهداری از گربه دز منزل

نگهداری از گربه در منزل

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.