راه پله چوبی

طراحی دکوراسیون با پله چوبی (قسمت دوم)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
 راه پله چوبی به غیر از افزایش جذابیت دکوراسیون ساختمان شما ، عطر و بوی تازه ای به منزل تان می بخشد. راه پله های چوبی در اکثر دکوراسیون ها و منازل جای دارد. در اکثر خانه ها روستایی می توان راه پله چوبی را در طرح و نقش های مختلف مشاهده کرد. از طرفی راه پله چوبی به صورت دست ساز طراحی می شود و نیاز به دقت و ظرافت خاصی در طراحی و اجرا دارد.

مقالات مرتبط

طراحی دکوراسیون با راه پله های چوبی (قسمت اول)

راه پله چوبی کلاسیک خاکستری سفید

این راه پله که در دکوراسیون کلاسیک کاربرد دارد ، دارای گام هایی به رنگ سفید و خاکستری می باشد. هماهنگی بین گام های راه پله با نرده ها یکسان می باشد و در انتخاب رنگ ، بیشتر رنگ های تیره مانند قهوه ای سوخته را می پسندند.

راه پله چوبی کلاسیک خاکستری سفید

راه پله چوبی کلاسیک خاکستری سفید

راه پله دو قطبی با کفپوش فرش

راه پله چوبی دو قطبی که دارای دو ردیف مجزا پله می باشد ، توسط کفپوشی از جنس فرش پوشیده می شود و یک لوستر بسیار بزرگ در بین دو قطب راه پله قرار می گیرد و زیبایی راه پله را چند برابر می کند. اکثراً نرده های این راه پله چوبی را به رنگ سفید انتخاب می نمایند. کیفیت رنگ و ترکیب رنگ های این راه پله بسیار چشم نواز است.

راه پله دو قطبی با کفپوش فرش

راه پله دو قطبی با کفپوش فرش

راه پله مارپیچ چوبی با نرده های آهنی

راه پله مارپیچی چوبی با نرده های آهنی و رنگ های ترکیبی تیره و روشن ، باعث زیبایی اتاق هایی با فضای خیلی کوچک در ساختمان شما می شوند. این مدل راه پله جلوه عاشقانه ای را به دکوراسیون شما هدیه می کند.

راه پله مارپیچ چوبی

راه پله مارپیچ چوبی

راه پله ترکیبی چوبی و سنگی به شکل L

راه پله ترکیبی با کفپش سنگ و دیواره های چوبی به صورت L ساخته می شود. راه پله های L دارای دو بخش راه پله می شوند که در زاویه ۹۰ درجه از همدیگر قرار گرفته اند.

راه پله ترکیبی چوبی و سنگی

راه پله ترکیبی چوبی و سنگی

راه پله های زیبا با نرده های تزئینی

این مدل راه پله با یک منحنی بسیار ظریف ساخته شده از چوب بلوط می باشد. نرده های بسیار زیبایی که ترکیبی از چوب و فلز می باشند دارد. رنگ های به کار رفته شده در این راه پله چوبی ، رنگ روشن می باشند.

راه پله های زیبا با نرده های تزئینی

راه پله های زیبا با نرده های تزئینی

راه پله چوب افرا

این مدل راه پله که به صورت راه پله های منحنی در گوشه ای از خانه قرار می گیرند دارای کفپوشی تیره تر از کفپوش اتاق بوده و نرده هایی روشن تر از سایر قسمت های اتاق دارد. رنگ سفید دیوار و سقف نیز در گام پله ها به کار برده می شود. لوسترهای زیبا در اندازه های مختلف در این راه پله خودنمایی می کنند.

راه پله چوب افرا

راه پله چوب افرا

راه پله های چوبی نیمه مارپیچ و نرده فرفورژه

در نظر بگیرید یک راه پله چوبی به صورت نیمه مارپیچ با کفپوش و ستون های چوبی و نرده های فرفورژه در گوشه اتاق هایی با فضای کم قرار گرفته است. رنگ این راه پله از چوب های تیره و دارای زرق و برق انتخاب شده است. دیوارها سفید می باشند و نرده ها مانند ریل قطار بر روی دیوارهای راه پله خودنمایی می کنند.

راه پله های چوبی نیمه مارپیچ

راه پله های چوبی نیمه مارپیچ

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.