گلدان پله

گلدان راه پله ؛ ورودی های خانه خود را شاداب کنید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
وجود گلدان روی راه پله ها کار بسیار خلاقانه ای می باشد. گلدان راه پله از چند جهت تحسین برانگیز است. اولاً گلدان راه پله شخصیت شما و خلاقیت شما را به رخ دیگران می کشد. دوماً با توجه به اینکه وجود گل و گیاه در محل سکونت امر واجبی است و به دلیل کمبود فضا نمی توان فضای مشخصی را برای گلدان اختصاص داد ، پس بهترین فضا راه پله می باشد. سوماً گلدان راه پله باعث زیباتر شدن دکوراسیون راه پله می شود.

مقالات مرتبط

۱۰ ایده برای لذت بردن از فضای راه پله ها

آبیاری گلدان راه پله بسیار کار ساده ای می باشد و رسیدگی به گل ها از نزدیک گل انجام می شود. در صورتی که اگر گلدان ها را در یک فضای بسته دیگر قرار می دادید باید حتماً فضایی را جهت تردد در بین گلدان ها در نظر می گرفتید تا بتوانید رسیدگی های مربوطه را برای گلدان ها انجام دهید.

گلدان راه پله

گلدان راه پله

جنس گلدان راه پله

گلدان های راه پله از جنس سفالی ، شیشه ای یا پلاستیکی در نظر گرفته می شود. گلدان های سفالی بهترین نوع می باشند که از استقامت نسبتاً بالایی برخوردارند. گلدان های راه پله از جنس سفال باعث زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون راه پله می شود. همچنین گلدان های شیشه ای و پلاستیکی از زیبایی های خاصی برخوردارند که استقامت کافی را در محیط پر ترددی مثل راه پله ندارند.

جنس گلدان راه پله

جنس گلدان راه پله

اکثر مردم گلدان های راه پله را بر روی سطح راه پله قرار می دهند و گروهی دیگر گلدان ها را در نرده های راه پله جای می دهند. اگر گلدان بر روی سطح راه پله قرار گرفته باشد باید بر روی یک ظرف محافظ قرار داده شود تا از نفوذ آب بر روی سطح راه پله جلوگیری به عمل آید.

گلدان روی راه پله

گلدان روی راه پله

گل های معروف راه پله ای

با توجه به شرایط زندگی و میزان علاقه به پرورش گل و گیاه می توان انواع مختلفی از گل ها را برای پرورش در گلدان های راه پله انتخاب نمود. اما باید در نظر داشته باشید که گل ها در هر شرایط آب و هوایی خصوصیات خاصی دارند و نیاز به رسیدگی های منحصر به فردی دارند. اکثراً از گل های استوایی در گلدان راه پله استفاده می نمایند. گل های دیگری مانند گل یخ ، کاکتوس و مانند این گل ها که در اکثر شرایط آب و هوایی قابل پرروش می باشند در گلدان راه پله جایگاه ویژه ای دارند.

گل های معروف راه پله ای

گل های معروف راه پله ای

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.