انواع نرده راه پله

جنس نرده های راه پله و تاثیر آن ها در زیبایی پله ها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
پله ها از مهمترین عناصر موجود در ساختمان به شمار می آیند. از این جهت نرده ها یکی از مهمترین ایده هایی می باشند که طراحان بر روی آن ها تمرکز زیادی دارند. به همان اندازه که طراحی پله در راحتی و زیبایی دکوراسیون مورد اهمیت است ، نرده های راه پله نیز از همان اهمیت برخوردار می باشند. طراحان برای نرده ها از جنس ها و طرح های مختلفی استفاده می کنند. در ادامه جنس مختلف هر کدام از نرده های راه پله را مورد بررسی قرار می دهیم.

 مقالات مرتبط

قیمت نرده پله ، مناسب ترین برای پله شما کدام است؟

نرده راه پله آهنی

این نرده ها از استحکام بالایی برخوردارند و اکثراً در بطن نرده ها دارای اشکال هندسی برای زیبایی بیشتر راه پله استفاده می شود. استقامت این نوع نرده ها باعث محبوبیت آن ها شده است.

نرده های راه پله

نرده های راه پله

نرده راه پله مدرن

این نرده ها بیشتر ترکیبی از فلز و چوب می باشند. دستگیره نرده از جنس چوب و نرده ها از جنس فلز طراحی می شوند. این نوع نرده ها اکثراً برای دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع این نوع نرده ها مزایای نرده های فلزی و چوبی را در بر دارند.

جنس نرده های راه پله

جنس نرده های راه پله

نرده های راه پله شیشه ای

این نرده ها از جنس شیشه می باشند و زیبایی منحصر به فردی را در مقابل حفاظت بالا برای ساختمان شما هدیه می کنند. اکثراً بر روی شیشه های این نرده با برچسب های شیشه ای ، تصاویری را برای نرده ها در نظر می گیرند.

جنس نرده راه پله

جنس نرده راه پله

نرده راه پله فلزی

این نوع نرده های راه پله که به نحوی سنتی شناخته می شوند ، یک دکور زیبا را با جنس استیل برای خانه شما هدیه می کند. زیبایی منحصر به فردی که استیل به همراه رنگ خود دارد باعث محبوبیت این نوع نرده ها در اکثر خانه ها شده است.

نرده راه پله

نرده راه پله

نرده های راه پله چوبی

این نوع نرده های راه پله نیز از سنتی ترین نوع نرده ها می باشند. این نوع نرده ها برای اکثر دکوراسیون ها قابل پیاده سازی است و از جهتی که چوب انعطاف پذیری بالایی دارد ، قابلیت طراحی انواع اشیای هندسی و مجسمه ها را در نرده ها امکان پذیر می نماید.

نرده راه پله چوبی

نرده راه پله چوبی

نرده های راه پله مارپیچی

همان گونه که از نام این نوع نرده پیداست این نوع نرده را برای راه پله های مارپیچی انتخاب می نمایند. جنس نرده ها می تواند از چوب ، فلز یا شیشه باشد و شکل نرده ها باید با توجه به شکل مارپیچی راه پله ها طراحی شود.

نرده راه پله مارپیچی

نرده راه پله مارپیچی

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.