قفسه لباس

با بهترین قفسه های لباس آشنا شوید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
قفسه های لباس برای نگهداری از لباس ها و سازماندهی کردن آن ها به کار می روند. همچنین این گونه وسایل جایگزین کم هزینه ای برای کمدهای لباسی می باشند. اکثر قفسه های لباس قابلیت جابجایی دارند و ضمن هزینه کمی که برای خرید آن ها صرف می شود فضایی نسبتاً خوب را در اختیار مردم قرار می دهند. در ادامه چند مدل از بهترین قفسه های لباس را معرفی خواهیم کرد.

 مقالات مرتبط

نظم دهنده کمد لباس ، با این ۸ اکسسوری معجزه گر!

مدل پایه آمازون

قفسه لباس مدل پایه آمازون که یکی از مدل های قفسه های لباس ساخته شده در گروه آمازون می باشد. این مدل دارای قفسه های مجزایی جهت تا کردن یا آویزان کردن لباس ها می باشد. همچنین این قفسه دارای قابلیت آویزان کردن لباس ها جهت خشک شدن را نیز دارا می باشد. این قفسه با توجه به حجم کم ، فضای خوبی را در اختیار مخاطب قرار می دهد.

قفسه های لباس

قفسه های لباس

مدل ایستاده

این مدل از قفسه های لباس ارای رخت آویزهای متفاوتی می باشد که از جنس آلومینیوم و با دوام خوبی ساخته شده اند. این نوع قفسه در نهایت سادگی طراحی شده است و هزینه کمتری نسبت به سایر قفسه های لباس دارد.

بهترین قفسه های لباس

بهترین قفسه لباس

مدل فلزی سیاه و سفید

این مدل از قفسه های لباس دارای دو رنگ سیاه و سفید می باشند و به صورت ایستاده قابلیت آویزان کردن لباس را دارند. همچنین این مدل دارای قفسه هایی می باشد که می توان لباس را بر روی این قفسه ها به صورت تا زده قرار داد.

قفسه مدل فلزی سیاه و سفید

قفسه مدل فلزی سیاه و سفید

قفسه لباسی فروشگاهی

این مدل قفسه لباس را در فروشگاه های توزیع پوشاک بیشتر می توان دید. این مدل از قفسه های لباس قابلیت آویزان کردن لباس های زیادی را دارند که می توانند در طرح های ثابت یا چرخان طراحی شوند. شما می توانید با ایستادن در کنار این نوع قفسه در خصوص انتخاب لباس هایی که در حالت آویزان قرار گرفته اند تصمیم گیری نمایید. همچنین در مدل چرخان می توانید با چرخاندن این قفسه، لباس خود را انتخاب کنید.

قفسه لباسی فروشگاهی

قفسه لباسی فروشگاهی

قفسه لباس دیواری

به نظر می رسد محبوب ترین نوع قفسه های لباس قفسه لباس دیواری باشد. این مدل از قفسه های لباس به وسیله یک قطعه فلزی بر روی دیوار نصب شده و سپس قطعه فلزی دیگر در زاویه مورب بر روی آن فلز دیواری نصب می شود. سپس لباس ها به صورت آویزان شده بر روی این قفسه قرار می گیرند. این قفسه فضای خیلی کمی را اشغال می نماید و نیاز به فضای زمینی ندارد. در واقع شما فضای کف اتاق لباس تان را صرف این نوع قفسه نمی کنید و تنها از دیوار استفاده می نمایید.

قفسه لباس دیواری

قفسه لباس دیواری

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.