کمد لباس

پر کاربردترین کمدهای لباس در دکوراسیون

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
کمد لباس یکی از پر استفاده ترین لوازم چوبی موجود در خانه پس از تخت خواب می باشد. در انتخاب یک کمد لباس مناسب باید مواردی را اعم از فضای کافی جهت ذخیره سازی لباس ها ، راحتی ، قابلیت اطمینان و همخوانی با دکوراسیون منزل در نظر گرفت. کمد لباس در انواع و طرح های مختلف ارائه می شود که در ادامه به چندین مورد از پر کاربردترین کمدهای لباس اشاره می شود.

 مقالات مرتبط

۱۲ قدم برای داشتن یک کمد لباس جادار و ایده آل

پر کاربردترین کمدهای لباس

کمد لباس ایستاده

اساسی ترین ، سنتی ترین و پر کاربردترین کمدهای لباس ، نوع ایستاده می باشد. از این نوع کمد لباس در اکثر خانه ها می توان پیدا کرد و دلیل محبوبیت این نوع به خاطر راحتی و نیاز به فضای کم می باشد. کمد لباس ایستاده در جنس های چوبی ، پلاستیکی و فلزی موجود می باشند.

پر کاربردترین کمدهای لباس

پر کاربردترین کمدهای لباس

کمد دیواری

کمد لباس طرح دیواری فضای کمتری را اشغال می کند و زیبایی خاصی را به ساختمان می بخشد. این گونه کمد لباس در دیوار تعبیه می شود و فضای اضافی را از اتاق دریافت نمی کند. اندازه این کمد بسته به نیاز صاحب خانه کوچک و بزرگ می باشد.

کمد دیواری

کمد دیواری

کمد دیواری با درب کشویی

کمد لباسی طرح دیواری برای اینکه فضای مورد نیازی جهت باز شدن درب کمد را اشغال نکند از درب های کشویی استفاده می کند. این نوع درب هیچ فضایی را جهت باز کردن درب کمد نیاز ندارند.

کمد دیواری با درب کشویی

کمد دیواری با درب کشویی

کمد لباس ممتد

یکی از بزرگترین رویاهای زنانه خریدن و انبار کردن لباس است. شما می توانید با انتخاب این نوع کمد لباس ، یک اتاق را که به عنوان انباری استفاده می نمایید، طرح ریزی کرده و کل دیوارهای آن اتاق را با استفاده از کمدهای لباس تزئین کرده و فضای خیلی زیادی برای نگهداری از لباس ها مهیا کنید.

کمد لباس ممتد

کمد لباس ممتد

کمد لباس سفارشی

کمد لباس سفارشی برای صاحب خانه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که به دکوراسیون منزل خود اهمیت می دهند. صاحب خانه ها می توانند با انتخاب و سفارشی کردن کمد لباس ، دکوراسیون منزل را با آن کمد هماهنگ کنند.

کمد لباس سفارشی

کمد لباس سفارشی

اندازه کمد لباس

در قرن نوزدهم کمد لباس کاربری های دیگری را نیز به خود گرفت. مثلاً با افزودن کشوهایی در زیر کمد لباس ، فضایی را جهت چیدن وسایل دیگر در زیر کمد لباس مهیا کردند. با قرار دادن حلقه هایی در اطراف کمد لباس محلی را برای قرار دادن وسایل تزئینی ساختمان در کناره های کمد لباس ایجاد کردند. اندازه های متفاوتی برای کمد لباس وجود دارد که بسته به نیاز مشتری و یا کاربری کمد متفاوت می باشند. مثلاً کمد لباس استاندارد ایستاده که تنها برای فضای نگهداری لباس مورد استفاده قرار می گیرد به نسبت کمد لباسی با کاربری تزئینی کوچک تر می باشد.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.