طراحی محوطه در دکوراسیون صنعتی

محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
ایده های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی بسیار چشم نواز و خیره کننده می باشند. افرادی که علاقه مند به دکوراسیون صنعتی می باشند با نگاه کردن به ایده های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی لذت می برند. سبک دکوراسیون صنعتی کمی غیر عادی به نظر می رسد و هر کس نمی تواند به راحتی با این گونه دکوراسیون کنار بیاید. بیشتر افرادی که در بخش صنعت فعالیت می کنند می توانند ایده های دکوراسیون صنعتی را به خوبی درک کرده و از این دکوراسیون زیبا لذت ببرند.

 مقالات مرتبط

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

مصاحبه با شان بورخولدر در مورد محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

شان بورخولدر بیش از ده سال در مورد ایده های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی تحقیق کرده است. ایشان استادیار طراحی شهری دانشگاه سانی بوفالو می باشند. این محقق با توجه به سوابق پژوهشی درخشانی که در خصوص دکوراسیون صنعتی داشته است ایده های نوینی در خصوص محوطه سازی دکوراسیون صنعتی با استفاده از آب رودخانه ها و دریاچه ها ارائه داده است. این محقق معتقد است که با توجه به این که بیشترین حجم آب های شیرین سطح زمین در رودخانه ها و دریاچه ها جاری می باشد پس بهتر است ایده هایی جهت محوطه سازی با استفاده از این میزان آب ارائه شود.

ایده های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

ایده های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

محوطه سازی دکوراسیون صنعتی

مقاله جیل گرانت

جیل گرانت در شماره پنجم مجله پاکسازی تولید ، مقاله ای در خصوص محوطه سازی دکوراسیون صنعتی به چاپ رسانده است. ایشان در این مقاله می نویسند: «تلاش برای اعمال زیست محیطی صنعتی و دستیابی به کارایی بیشتر محیط زیست با مهندسی مجدد آغاز می شود.» منظور از مهندسی مجدد ، استفاده دوباره از تجهیزات در دسترس می باشد. به عقیده ایشان به غیر از اینکه باز استفاده از تجهیزات صنعتی از کار افتاده جهت محوطه سازی دکوراسیون صنعتی به محیط زیست کمک می کند می تواند تا حد چشمگیری در هزینه های محوطه سازی و دکوراسیون صرفه جویی نماید. ایشان در این مقاله مسائلی مربوط به چشم انداز های مهم و برنامه ریزی های محوطه سازی دکوراسیون صنعتی را مورد بررسی قرار داده اند.

طراحی محوطه

طراحی محوطه

اصول ضروری

محوطه سازی یک اصل مهم است که اکثر مردم در پارک های محله یا در حیاط خانه شان با آن آشنا می باشند. با این وجود اکثر مردم محوطه سازی را تنها ساخت باغچه به همراه چمن ، گل و شاید تجهیزات دیگری مانند صندلی و حصار کشی می دانند. اما اصولی برای طراحی و محوطه سازی دکوراسیون صنعتی به عنوان اصول ضروری ارائه شده است که در اینجا این موارد را نام می بریم:

  • با توجه به درخواست کاربر طراحی انجام شود.
  • وحدت را از طریق انسجام و تکرار ایجاد کنید.
  • از ایده های قوی و استوار استفاده کنید.
  • سعی کنید محوطه شکیلی ایجاد نمایید.
اصول ضروری محوطه سازی صنعتی

اصول ضروری محوطه سازی صنعتی

اصول ضروری محوطه سازی

اصول ضروری محوطه سازی

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.