دکوراسیون سبک صنعتی

چرا باید دکوراسیون صنعتی را انتخاب کنیم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون صنعتی با تجهیزاتی مانند لوله های آب ، دیوارهایی با آجر معلق و غیره همراه می باشد. در دکوراسیون صنعتی انتخاب تجهیزاتی که از بخش صنعتی ساختمان باقی مانده است انجام می شود. مثلاً ممکن است شما یک چراغ خواب را با لوله های آب و شیر فلکه بسازید و زیبایی خاصی را به اتاقتان ببخشد. دکوراسیون صنعتی در واقع یک دکوراسیون بی روح است که ساختمان شما را توسط تجهیزات بی روح زیبا می کند.

درباره دکوراسیون صنعتی

اگر برای طراحی ساختمان یا اداره یک فرد با جنبه های صنعتی می باشید پس حتماً از ایده های دکوراسیون صنعتی استفاده نمایید. دکوراسیون صنعتی بر خلاف تصور خیلی از مردم یک دکوراسیون خنثی نیست؛ بلکه با توجه به تجهیزات و عناصری که دارد می تواند یک نوع دکوراسیون گرم و متحرک در نظر گرفته شود.

دکوراسیون صنعتی

دکوراسیون صنعتی

جنبه های عملکردی

طراحی دکوراسیون در گذشته ، در واقع شامل بخش هایی از ساختمان بود که توسط مصالح خاصی تزئین می شدند و به ساکنان آن ساختمان احساس آرامش و امنیت خاطر را هدیه می کردند. در دکوراسیون صنعتی زیبایی شناسی مفهومی دیگر گرفته است و استفاده از تجهیزات رنگ و تزئینی طبیعی جای خود را به تجهیزات صنعتی داده اند. با این وجود بسیاری از علاقه مندان به دکوراسیون دوست دارند حتی یک مورد از این تجهیزات را در ساختمان خود امتحان کنند. در دکوراسیون صنعتی شما در واقع کارایی تجهیزات صنعتی قدیمی را به نمایش در می آورید. مثلاً در تصویر زیر پایه های یک میز که از لوله های دستگاه های علمی قدیمی ساخته شده است را ملاحظه می کنید.

جنبه های عملکردی دکوراسیون صنعتی

جنبه های عملکردی دکوراسیون

تابع ، سبک

دکوراسیون صنعتی این تذکر را به طراح می دهد که انتخاب قطعات کاربردی در طراحی تجهیزات ساختمان کار دشواری نیست و شما می توانید با تجهیزات سَبُک و پیش پا افتاده تجهیزات مورد نظر را بسازید. مثلاً می توانید از لوله های انتقال آب برای پایه های مبلمان استفاده نمایید.

دکوراسیون به سبک صنعتی

دکوراسیون به سبک صنعتی

جهت زیباسازی تجهیزاتی که با استفاده از مصالح صنعتی ساختمان سازی ایجاد کرده اید، می توانید توسط ورق های فلزی یا پیچ و مهره تجهیزات ساخته شده را تزئین نموده و به غیر از ایجاد زیبایی منحصر به فرد خنکای فلز مورد نظر را نیز برای تجهیزات دریافت نمایید.

سبک صنعتی

سبک صنعتی

رنگ های خنثی

در طراحی دکوراسیون صنعتی، طراح قدرت انتخاب رنگ های مختلف را ندارد بلکه طراح تنها می تواند از رنگ های طبیعی و خنثی که از تجهیزات و مصالح ساختمانی گرفته شده است طراحی را انجام دهد. این رنگ ها بیشتر ترکیبی از قهوه ای ، خاکستری و سیاه می باشند.

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.