سنگ در طراحی دکوراسیون

کاربرد سنگ در دکوراسیون

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
سنگ یکی از ابزارهای طبیعی اطراف ما می باشد. این وسیله که دارای استقامت بسیار بالایی می باشد به شکل های مختلف در ساختمان سازی و دکوراسیون کاربرد دارد. سنگ های مرمر ، گرانیت و غیره که خاصیت زیبایی سازی دارند و به صورت قله سنگ می باشند ، در کارخانه های سنگ بری در ابعاد مشخص برش داده شده و برای نمای ساختمان یا کف اتاق ها و پله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 مقالات مرتبط

انواع سنگ پله ، بهترین سنگ برای این جای پرتردد کدام است؟

کاربرد سنگ در دکوراسیون

کاربرد سنگ در دکوراسیون منزل زیاد می باشد ، به نحوی که در اکثر نقاط منزل حداقل بخشی از سنگ برای دکوراسیون استفاده شده است. همچین از سنگ های ریز که به سنگ رودخانه ای معروف اند ، برای محوطه سازی و زیباسازی حیاط منزل استفاده می شود. سنگ های رودخانه ای به دلیل شریان آب ، دارای سطحی صاف می باشند که معمولاً به شکل یک دایره یا لوزی گرد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد سنگ در دکوراسیون حیاط و محوطه سازی به خوبی به چشم می خورد.

کاربرد سنگ در دکوراسیون

کاربرد سنگ در دکوراسیون

سنگ در کفپوش منزل

یکی از کاربرد سنگ در دکوراسیون ، برای کفپوش منازل می باشد. سنگ های کفپوش مانند سرامیک برش خورده و در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است کفپوش های سنگی ، دارای طرح و مدل های طبیعی سنگ نیز باشند. طرح های طبیعی که بر روی سنگ قرار دارد ، باعث افزایش زیبایی منزل می شود. گاهی اوقات از کفپوش سنگی در پله ها استفاده می شود. البته باید در نظر داشته باشید که سنگ بسیار سنگین است و نیاز به زیرسازی ها و محکم شدن پایه ها دارد.

سنگ در دکوراسیون

سنگ در دکوراسیون

سنگ در نماسازی

سنگ های باریک تر و قیمتی تر در نماسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ گرانیت یکی از بهترین موارد استفاده در نماسازی را دارد. این سنگ استقامت بسیار خوبی در برابر باران های اسیدی دارد و از این رو محبوبیت بسیار بالایی دارد. البته برخی از کارخانه ها با تولید سنگ های مصنوعی و زیبا ، با قیمتی پایین تر نماسازی های بسیار جالب تری را انجام می دهند.به جهت اهمیت نماسازی ، کاربرد سنگ در دکوراسیون نما سازی بسیار جذاب است.

سنگ در نماسازی

سنگ در نماسازی

سنگ در محوطه سازی

کاربرد سنگ در دکوراسیون برای محوطه سازی ، بیشتر در ساخت باغچه ها و آبشارها به چشم می خورد. زیبایی که سنگ های رودخانه ای به آبشارها می بخشند در هنگام شریان آب در آبشار بسیار به چشم می خورد. سنگ های رودخانه ای نیاز به رنگ آمیزی ندارند و به خودی خود زیبایی منحصر به فردی دارند. همچنین سنگ های ریز موجود در باغچه ها ، باعث حفظ رطوبت باغچه و محلی برای زندگی حشرات موجود در باغچه را مهیا می کنند. این سنگ های ریز رودخانه ای ، زیبایی منحصر به فردی را به باغچه ها می بخشند.

سنگ در محوطه سازی

سنگ در محوطه سازی

منبع :

www.hgtv.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.