آداب استفاده از ظروف غذاخوری

آداب و رسوم استفاده از ظروف غذاخوری

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اینکه شما بدانید چه نوع ظروفی در یک شام رسمی ضروری می باشند و باید از چه نوع ظرف هایی استفاده نمایید ، یک کار دشوار است. فرض کنید شما در یک رستوران ۵ ستاره مهمان شده اید و اکنون گارسون برای شما ظروف غذاخوری متفاوتی را می آورد. هر نوع غذا را در یک ظرف مخصوص سرو می کنید و همچنین آداب هر مدل غذا نیز با هم متفاوت می باشد.

شاید شما از رعایت کردن این آداب و رسوم و ظروف غذاخوری متفاوت اذیت شوید اما این یک رسم و فرهنگ شناخته می شود و شما باید آن را رعایت نمایید. ظروف غذاخوری برای سرو هر مدل غذا متفاوت می باشند و افرادی که در یک محیط مشغول غذا خوردن می باشند ، باید آداب غذا خوردن را رعایت نمایند.

آداب استفاده از ظرف های غذاخوری

بهتر است برای اینکه آداب ظرف های غذاخوری را بهتر متوجه شوید ، از میزبان پیشروی نکنید و منتظر باشید تا ابتدا میزبان آداب را برای شما آموزش دهد. کافیست شما به دست میزبان نگاه کنید و این آداب را فرا بگیرید. ظروف غذاخوری متفاوت برای کاربردهای متفاوت ساخته می شوند. مثلاً چنگالی که برای برداشتن غذا مصرف می شود با چنگال برداشتن سالاد متفاوت است و هر کدام کارایی گوناگونی را دارند.

ظروف غذاخوری

ظروف غذاخوری

برای ظروف غذاخوری مربوط به شکلات یا دسر ، باید قاشق و چنگال را در موازات همدیگر و در زاویه ای مورب به ظرف دسر قرار دهید. اما اگر این کار برای شما دشوار است ، پس سعی کنید ابتدا میزبان این کار را انجام دهد تا شما بتوانید آموزش استفاده از آن وسایل را کسب نمایید.

تکنیک های غذاخوری با ظروف غذاخوری متفاوت

فرهنگ ها و آداب مختلف در جهان ، تکنیک های منحصر به فردی را در استفاده از ظروف غذاخوری دارند. مثلاً آمریکایی ها برای برش زدن گوشت ، چنگال را در دست چپ و چاقو را در دست راست به موازات همدیگر حرکت می دهند تا تیکه ای از گوشت را برش بزنند. اما پس از برش زدن گوشت ، جای چنگال و چاقو را در دستان خود جابجا می کنند تا اکنون با دست راست و با استفاده از چنگال گوشت جدا شده را در دهان خود قرار دهند. اما بریتانیایی ها این کار را انجام نمی دهند و با استفاده از همان چاقویی که گوشت را برش زده اند ، آن را به سمت دهان خود می برند.

ظروف غذاخوری متفاوت

ظروف غذاخوری متفاوت

برای خوردن سوپ ، باید از قاشق بیضی شکل و کاسه بزرگ استفاده کنید. هرگز سعی نکنید که کاسه سوپ را جابجا کنید یا آن را از زمین بلند کنید و تنها با استفاده از قاشق ، سوپ را به دهان خود برسانید.

تکنیک های غذاخوری

تکنیک های غذاخوری

خوردن نان توسط دستان شما انجام می شود و هرگز سعی نکنید که نان را با چنگال بردارید. در هر مرحله خوردن نان فقط یک تیکه به اندازه دهانتان بردارید و با استفاده از دست به دهانتان نزدیک کنید.

آداب و رسوم استفاده از ظروف غذاخوری

آداب و رسوم استفاده از ظروف غذاخوری

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.